Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD

Leírás:

Az Ujság Albuma az 1906. évre ajándékul előfizetőinknek. Mikszáth Kálmán, Szilágyi Géza, Kozma Andor, Herczeg Ferenc, Kenedi Géza, Ambrus Zoltán, Kóbor Tamás, és Telekes Béla írásaival. Budapest, 1906, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadóiszecessziós díszítésű aranyozott egészvászon kötés. Basch Árpád, Ujváry Ignácz, Rechl Kálmán, Kimnach László, Tolnay Ákos, Kotász Károly, Margittay Tihamér, Jendrasik Jenő, Dudits Andor, Gergely Imre, Poll Hugó képeivel, rajzaival illusztrálva. A címlap, valamint a külső tábla, és az előzéklapok, úgyszintén a kezdő és zárórajzok Basch Árpád munkái. Egy-két lap kijár.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor