Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 222

17386.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
17387.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Verne Gyula: A gőzház. I-II. rész. Ford.: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin, 198+356 p. Számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, az I. kötet hátoldalán kis folttal, a II. kötet kötéstábláin sérüléssel.
17388.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Verne Gyula: A Jangada. Nyolcszáz mérföld az amazonaszon. I-II. köt. Ford.: Visi Imre. Negyedik kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 232+191 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a II. kötet gerincén kis sérüléssel.
17389.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Tompa Mihály: Virágregék. Bp.,1888., Franklin-Társulat. Hetedik kiadás. 1 t.(Tompa Mihály acélmetszetű portréja, Barabás Miklós rajza)+294 p, ajándékozói bejegyzéssel. Kiadói aranyozott műbőr kötés, aranyozott lapélekkel, enyhén foltos, de jó állapotban.
17390.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Verne Gyula: Dél csillaga. A gyémántok hazája. Ford.: György Aladár. Bp., é.n. Franklin. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, a gerincen kis kopásnyommal, kis szakadással, a borítón kis kopásnyomokkal.
17391.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Verne Gyula: Utazás a Föld körül nyolcvan nap alatt. Átdolgozta: Szász Károly. Bp.,é.n.,Franklin, 279 p. Számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, foltos lapélekkel.
17392.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kner Imre útinaplója I-IV. köt. Szerk.: Petőcz Károly. Bp.,1982., Kner Nyomda. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, a tokon kis szakadással, jó állapotban.
17393.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval. Szerző által dedikálva, tulajdonosi bejegyzéssel.
17394.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Virághalmi Ferenc: Törökvilág Győrben. Történeti regény két kötetben. I-II. köt.[Egy kötetben.] Győr, 1839., Sauverein Géza, 209+3;211 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17395.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Göncz Árpád: Találkozások. DEDIKÁLT! 2001, Ulpius-ház. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17396.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Jókai Mór: Két Trenk. II. köt. Bp., én., Révai. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban. Nyilaskeresztes Párt - Pápa város vezetője pecsétekkel.
17397.

Jókai Mór: Két Trenk. II. köt. Bp., én., Révai. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban. "Nyilaskeresztes Párt - Pápa város vezetője" pecsétekkel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft