fe. Ll. '95 jelzéssel: Alak. Olaj, akvarell, papír, 70×50 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2000021/fe-Ll-95-jelzessel-Alak-Olaj-akvarell-papir-70C39750-cm~II2182597
2182597
10066
373
14000
Leírás: fe. Ll. '95 jelzéssel: Alak. Olaj, akvarell, papír, 70×50 cm
: karap_norbert