Boldizsár István (1897-1984): Arckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2000021/Boldizsar-Istvan-1897-1984-Arckep-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-hatoldalan-hagyateki~II2182094
2182094
10023
373
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Boldizsár István (1897-1984): Arckép. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 26,5x21 cm
: karap_norbert