Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 37

1934 Meghívó a Magyar Királyi Operaházban rendezendő jótékony célú operabálra
13101.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1935. december, Filharmoniai Társaság műsorfüzete (Dohnányi, Bustabo, Rubinstein, Basilides, stb.)
13102.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1935. november, Filharmoniai Társaság műsorfüzete (Dobrowen, Károlyi, Casals, stb.)
13103.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1933 március, A Koncert Bt. műsorfüzete (Szigeti, Dohnányi, stb.)
13104.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1929 Rózsavölgyi hangversenynaptár és műsorfüzet (Toscanini, Walter Brúnó, stb.)
13105.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1929 Rózsavölgyi hangversenynaptár és műsorfüzet (Kilényi Eduard, Nash Frances, Dohnányi Ernő, stb.)
13106.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Papp Viktor: Bevezető a zeneművészetbe. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter Verlag - Magyar Osztály. Kiadói papírkötés. Gerinc és borító sérült, belülről ragasztott. Tulajdonosi névbejegyzéssel. Hozzá tartozik a Magyar Ujságból kivágott, a könyvről szóló kritika
13107.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Daloljatok honvédek! 104 katonadal. Tinódi, Egressy és Erkel 1-1 dallama és 101 népdal. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta Volly István. A rajzokat Haranghy Jenő készítette. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja, 119 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, laza, kissé sérült kötéssel, ceruzás jegyzettel.
13108.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kedvenc dalaink. Legnépszerűbb tánc-, operett, filmdalok, és sanzonok szövegei. Bp.,1959,Zeneműkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
13109.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1934-38, össz. 4 db Szász-Rózsavölgyi zenei műsorfüzet (Moria Schen, Waldbauer-Kerpely, Kintses Kolosvár Estéllye, stb.). Kiadói papírkötés, borítón bélyegzővel, részben foltos borítókkal.
13110.

cca 1934-38, össz. 4 db Szász-Rózsavölgyi zenei műsorfüzet (Moria Schen, Waldbauer-Kerpely, Kintses Kolos'vár Estéllye, stb.). Kiadói papírkötés, borítón bélyegzővel, részben foltos borítókkal.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1942-43, össz. 3 db Harmónia zenei műsorfüzet (Ünnepi Kodály-est, Ferencsik János stb.). Kiadói papírkötés, borítón árbélyegzővel.
13111.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Bartók Béla-Kodály Zoltán: Népdalok. Erdélyi magyarság. Bp.,1987. Zeneműkiadás. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13113.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft