https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Jog

Tételek száma: 23

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Thomae Dollin(g)er: Jus Connubiate. Austriacum. c. a házassági jogról szóló könyvének kézzel másolt változata. cca 1800. Korabeli, jó állapotú félbőr kötésben. / Manuscripted copy of the law book of Thomas Dollinger: Ius connubiate. In half leather binding 366p.
15675.

Thomae Dollin(g)er: Jus Connubiate. Austriacum. c. a házassági jogról szóló könyvének kézzel másolt változata. cca 1800. Korabeli, jó állapotú félbőr kötésben. / Manuscripted copy of the law book of Thomas Dollinger: Ius connubiate. In half leather binding 366p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V., VI. VII. kötet: 1913-1926, 1927-1928. 1929-1933 Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929-35, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés,. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. Józsa Sándor Arany kalász Gyógyszertára. Kunhegyes bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert Arany kalász patika bélyegzőjével. Ritka!
15676.

Az egészségügyre vonatkozó törvények és rendeletek gyűjteménye. V., VI. VII. kötet: 1913-1926, 1927-1928. 1929-1933 Megindította Dr. Chyzer Kornél. Szerk.: Dr. Atzél Elemér. Bp., 1929-35, Mai Henrik és Fia Orvosi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés,. Mai Henrik (1816-1906) (Mai Manó (1855-1917) fotós apja) orvosdoktor, főreáliskolai tanár, orvosi antikvárium és könyvkiadó alapítója. Később fia Ignác, majd unokája Béla vitte tovább az üzletet. A kiadó 1920-as években főleg magyar szerzők pszichiátriai munkáit adta ki. 'Józsa Sándor "Arany kalász" Gyógyszertára. Kunhegyes' bebélyegzéssel. Józsa Sándor (1902-1980) által vezetett (1930-1950) jó nevű és ismert "Arany kalász" patika bélyegzőjével. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Belicza József: Népoktatási törvények és rendeletek gyűjteménye. Bp., 1889, Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötés, felvágatlan, megviselt állapotban + A magyar általános polgári törvénykönyv tervezete. Bp., 1900, Grill Károly. Kiadó papírkötés, megviselt állapotban.
15677.

Belicza József: Népoktatási törvények és rendeletek gyűjteménye. Bp., 1889, Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötés, felvágatlan, megviselt állapotban + A magyar általános polgári törvénykönyv tervezete. Bp., 1900, Grill Károly. Kiadó papírkötés, megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Törvénygyűjtemény 1869-1897-ig, 20 kötet: Az 1869-ik/1870./1871./1872. évi törvények gyűjteménye.+1873/1874/1875/1877/1882/1883/1885-1893 -ik évi országgyűlési törvényczikkek.+1897. évi törvények. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. Pest-Bp., 1869-1898., Ráth Mór. Korabeli félbőr-kötésekben, (egy egészvászon-kötésben), márványozott lapélekkel, kopott borítókkal és gerincekkel, kissé dohosak, az 1871-es kötet erősen kopott gerinccel, 1872-es kötet molyrágta lapokkal, 1875-ös kötetben jegyzetekkel, aláhúzásokkal, az 1897-es kötetben kijáró lapokkal.
15678.

Törvénygyűjtemény 1869-1897-ig, 20 kötet: Az 1869-ik/1870./1871./1872. évi törvények gyűjteménye.+1873/1874/1875/1877/1882/1883/1885-1893 -ik évi országgyűlési törvényczikkek.+1897. évi törvények. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. Pest-Bp., 1869-1898., Ráth Mór. Korabeli félbőr-kötésekben, (egy egészvászon-kötésben), márványozott lapélekkel, kopott borítókkal és gerincekkel, kissé dohosak, az 1871-es kötet erősen kopott gerinccel, 1872-es kötet molyrágta lapokkal, 1875-ös kötetben jegyzetekkel, aláhúzásokkal, az 1897-es kötetben kijáró lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Maczó Ágnes: Jogot a népnek. Bp., 1994., Inter Leones. Kiadói papírkötés. Dedikált.
15679.

Maczó Ágnes: Jogot a népnek. Bp., 1994., Inter Leones. Kiadói papírkötés. Dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Sándorffi Kamill: Az autóbaleset büntető- és kártérítési joga. Bp., Dénes és Friedmann. Kiadói hiányos papírkötés, egyébként jó állapotban.
15680.

Dr. Sándorffi Kamill: Az autóbaleset büntető- és kártérítési joga. Bp., Dénes és Friedmann. Kiadói hiányos papírkötés, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
7
Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Bp.,1995, Protokoll 96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15681.

Ottlik Károly: Protokoll plusz. Viselkedéskultúra a mindennapok gyakorlatában. Bp.,1995, Protokoll '96 Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes jogi könyvtétel, büntetőjog témában, 7 db:  Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés.   Tanulmányok Dr. Földvári József professzor 80. születésnapja tiszteletére. Pécs, 2006, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói kartonált papírkötés.   Bűnügyi mozaik. Tanulmányok Vida Mihály 70. születésnapja tiszteletére. Szerk.: Nagy Ferenc. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 11. Szeged, 2006, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.  Keresztmetszet. Tanulmányok fiatal büntetőjogászok tollából. Szerk.: Karsai Krisztina. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 7. Szeged, 2005, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói papírkötés.   Nagy Ferenc: A vegyes bűnösségű bűncselekmények egyes dogmatikai problémáiról. Acta Universitatis Szegediensis. Acta Juridica et Politica. Tomus LXVII. Fasc. 14. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Papírkötés.   Tóth Mihály: A magyar büntetőeljárás az Alkotmánybíróság és az európai emberi jogi ítélkezés tükrében. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.   Bárd Károly-Gellér Balázs-Ligeti Katalin-Margitán Éva-Wiener A. Imre: Büntetőjog általános rész. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.
15682.

Vegyes jogi könyvtétel, büntetőjog témában, 7 db: Nagy Lajos: Tanúbizonyítás a büntetőperben. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. Tanulmányok Dr. Földvári József professzor 80. születésnapja tiszteletére. Pécs, 2006, Pécsi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Kiadói kartonált papírkötés. Bűnügyi mozaik. Tanulmányok Vida Mihály 70. születésnapja tiszteletére. Szerk.: Nagy Ferenc. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 11. Szeged, 2006, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés. Keresztmetszet. Tanulmányok fiatal büntetőjogászok tollából. Szerk.: Karsai Krisztina. A Pólay Elemér Alapítvány Könyvtára 7. Szeged, 2005, Pólay Elemér Alapítvány. Kiadói papírkötés. Nagy Ferenc: A vegyes bűnösségű bűncselekmények egyes dogmatikai problémáiról. Acta Universitatis Szegediensis. Acta Juridica et Politica. Tomus LXVII. Fasc. 14. Szeged, 2005, Szegedi Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar. Papírkötés. Tóth Mihály: A magyar büntetőeljárás az Alkotmánybíróság és az európai emberi jogi ítélkezés tükrében. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés. Bárd Károly-Gellér Balázs-Ligeti Katalin-Margitán Éva-Wiener A. Imre: Büntetőjog általános rész. Bp.,2001, KJK-Kerszöv Jogi és Üzleti Kiadó Kft. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:  Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.
15683.

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Szabó Imre: A jogelmélet alapjai. Bp.,1971, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dr. Molnár József: Életkor és bűnözés. Doktori disszertáció. Bp., 1996. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó terményekre és nyersanyagokra vonatkozó ismeretek.) Bp., 1947, Kulcsár Andor, 1048+4 p.+7 t.(4 színes.) Későbbi aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15684.

Dr. Szondy Viktor-Jónás Endre: Diplomáciai lexikon. (A magyar törvények és rendeletek nemzetközi vonatkozásai, a nemzetközi jog, nemzetközi magánjog és nemzetközi büntetőjog általános elvei, külügyi igazgatás, Magyarország által kötött jogi és gazdasági vonatkozású nemzetközi szerződések, a külállamok szervezetére és gazdasági életére, valamint a külkereskedelmi forgalomban szerepet játszó terményekre és nyersanyagokra vonatkozó ismeretek.) Bp., 1947, Kulcsár Andor, 1048+4 p.+7 t.(4 színes.) Későbbi aranyozott gerincű átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1934. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvények. Codex Hungaricus. Bp.,(1935, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15685.

1934. évi törvénycikkek. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Magyar Törvények. Codex Hungaricus. Bp.,(1935, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
A magyar ipartörvény. Összeáll.: Karlovitz Miklós - Fáth Ferenc. Bp., 1932, Robur Irodalmi Vállalat. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.
15686.

A magyar ipartörvény. Összeáll.: Karlovitz Miklós - Fáth Ferenc. Bp., 1932, Robur Irodalmi Vállalat. Kicsit laza vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz