Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 10

Verne, Julius: Die entdeckung der Erde. Wien, Pest, Leipzig, 1881, Hartlebens Verlag. Kiadói kopott aranyozású egészvászon kötés, egyébként jó állapotban / full linen binding, cover with little damage
17287.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
A kínai só-politika története. Mandarin nyelven. Shanghai, 1937, The Commercial Press Ltd. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, a borító enyhén kopottas állapotban, festett lapélekkel.
17288.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
A kínai földadó története. Mandarin nyelven. Shanghai, 1937, The Commercial Press Ltd. Kiadói aranyozott vászonkötésben, kiadói papír védőborítóban, borító enyhén kopottas állapotban, festett lapélekkel
17289.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
Karl Florenz: Japanische Dramen - Terakoya & Asagao. Német nyelven, harmadik kiadás. Leipzig, é.n., C. F. Amelangs. Kiadói sérült, karton védőtokban, rizspapír lapokkal, színes illusztrációkkal.
17290.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
5 db századfordulós német mese, szépirodalmi és egyéb mű
17291.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17292.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Frances Hodgson Burnett: Little Lord Fauntleroy. London, 1893., Frederick Warne & Co., XI+269+7 p. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval, kissé dohos.+Großvater: Neue Märchen meinen lieben Enkeln erzählt. Német nyelven. hn., én., EG. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
17293.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db német nyelvű könyv - Kästner, Erich: Das doppelte Lottchen + Emil und die Detektive. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17294.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17295.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Paul Heyfe: Letzte Novellen. Stuttgart-Berlin,1914,J. G. Gottasche Buchhandlung. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.
17296.

Paul Heyfe: Letzte Novellen. Stuttgart-Berlin,1914,J. G. Gotta'sche Buchhandlung. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban, volt könyvtári példány.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft