Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 133

16636.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
16637.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
16638.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16639.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16640.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Zádor Anna-Rados Jenő: A klasszicizmus építészete Magyarországon. Bp.,1943., MTA, (Franklin-ny.), 427+1 p.+ 48 t. (Fekete-fehér fotók.) + 1 kihajtható térkép. Átkötött félvászon-kötés.
16641.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Felvinczi Takács Zoltán: A Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Különlenyomat a Távol Kelet 1. évfolyam I. kötet 1-3. számából. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16642.

Felvinczi Takács Zoltán: A Hopp Ferenc Kelet-Ázsiai Művészeti Múzeum. Különlenyomat a "Távol Kelet" 1. évfolyam I. kötet 1-3. számából. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Tóth János: A magyar falu építőművészete. Szombathely, 1945, Martineum Rt. ny. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált, borító foltos.
16643.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Czakó Elemér-Györgyi Kálmán: A magyaros ízlés. Szemelvények a magyar háziipar, népművészet és iparművészet formakincséből. Összegyűjtötte: - - és - -. Bp.,[1929], Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. M. Egyetemi-ny.), 220 p. Rendkívül gazdag, szövegközti képanyaggal. Kiadói haránt alakú aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, laza, kissé sérült fűzéssel. Dienes Ö. István (1906-1986) muzeológus, Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus apjának szóló ajándékozási sorokkal, dátumozva (1929.)
16644.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Don Péter- Lovas Dániel - Pogány Gábor: Új magyar szignótár. Aukciós magyar festők és grafikusok válogatott aláírásai és kézjegyei. Műgyűjtők Kézikönyve. DecoArt Könyvek. 11. Bp., 2010, Panton Bp., 159 p. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16645.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
13
Lajos Ferenc: A néphagyomány vonzásában. 1984. Számozott: No. 113. A művész által aláírt! 12 db nyomat. Papír mappában. Lapméret: 30x20 cm.
16646.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sothebys aukciós katalógus: The David Feigenbaum Collection of Southworth & Hawes and Other 19th-Century Photographs. New York, 1999. Angol nyelven, gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16647.

Sotheby's aukciós katalógus: The David Feigenbaum Collection of Southworth & Hawes and Other 19th-Century Photographs. New York, 1999. Angol nyelven, gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft