Festmények és grafikák

Tételek száma: 435

Almásy Aladár (1946-): Rózsatangó. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (28/100), enyhén foltos, üvegezett keretben, 39×29 cm
10000.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,56
23,32
Almásy Aladár (1946-): Flaubert venyigéi. Rézkarc, papír, jelzett, enyhén foltos, üvegezett keretben, 39×29 cm
10001.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,56
23,32
Andor Loránd (1906-1966):Gémeskút. Linó, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
10002.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,92
Andor Loránd (1906-1966): Bányászok. Linó, papír, jelzés nélkül, 8,5×5,5 cm
10003.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,23
3,50
Andruskó Károly (1915-2008): Római emlék-1986.IX. Fametszet, papír, jelzett, középen hajtásnyommal,18x27 cm
10004.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,92
Anna jelzéssel: Arcok a múltból. Akril, papír, 50×64 cm
10005.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,56
23,32
Anna 850 jelzéssel: Kislány cicákkal, akvarell, ceruza, papír, papírra kasírozva, 18x21 cm
10006.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,39
5,83
Bajor Ágost (1892-1958): Parlament, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×15 cm
10007.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,70
10,50
Bakonyi jelzéssel: Házudvar libákkal. Olaj, karon, keretben, 20×25 cm
10008.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,17
17,49
Bakonyi jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vásznazott lemez, d: 34 cm
10009.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,39
5,83
23
Bakonyi jelzéssel: Naplemente. Olaj, vásznazott lemez, d: 34 cm
10010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,39
5,83
Barcsay jelzéssel: Női arckép. Szén, papír, enyhén sérült (apró szakadással), 61x43 cm
10011.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,39
5,83

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.