Vegyes kegytárgy tétel, össz. 9 db: Díszes, régebbi fa feszület, m: 37 cm. Lourdes felirattal fém Mária kisplasztika, m: 16 cm. Jerusalem feliratú, medállal berakott, Máriát ábrázoló régebbi kő emléktárgy, h: 9,5 cm. Lánc három medállal és kereszttel. Sacred Heart Auto League member, Walls, Mississippi, USA emlék. Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém emlékérem, d: 42,5mm, enyhén kopott, tok nélkül. Valamint 2 db további fém II. János Pál emlékérem, d: 35mm, erősen kopott.