Bolhapiac

Tételek száma: 458

22 db klf. műanyag, fém, papír doboz (Macskanyelv, Párizsi Kapocs, Lánchíd selyemfényű gomblyukvarró, Iparművészeti Bolt, Hydrocodin tabletta, Korong borotva szappan stb.), részben kopott és sérült
11341.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Retró kisméretű földgömb, fa talapzaton, réz szerelékkel. Bp., 1988, Kartográfiai Vállalat, apró sérüléssel, m: 15,5 cm
11342.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Julius Meinl Kakao fém doboz, enyhén kopott és horpadt, h: 14,5 cm. Kalapács. Bicska Rostrfeie Klinge felirattal, h: 14 cm
11343.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10
Autó fém és műanyag makett, nyitható fedelű fa doboz tetejére rögzítve, autó hossza 8 cm, doboz mérete: 18x9x4,5 cm, kopott
11344.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1920 Hatszemélyes, 47 darabos komplett Berndorfi Krupp alpakka étkészlet, eredeti dobozában, néhány evőeszköz foltos /  Vintage Berndorf Krupp cutlery in original box
11345.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Ékszeres fa ládika, felső részében hat fakkal, alsó felében kihúzható fiókkal, enyhén kopott
11346.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
4 db konyhai eszköz
11347.

4 db konyhai eszköz

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kottaállvány, fém, háromlábú, összecsukható, állítható 68 és 127 cm közötti magasságban, enyhén kopott
11348.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kottaállvány, fa, háromlábú, állítható 97 és 140 cm közötti magasságban, enyhén kopott
11349.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bontatlan skicc papír 56 cm x 100m
11350.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Irodai szerek és fa vonalzó
11351.

Irodai szerek és fa vonalzó

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
2 db kék petróleum lámpa üveg nélkül
11352.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft