Bolhapiac Tételek száma: 458
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2146213
11341
369
Flea Market
22 db klf. műanyag, fém, papír doboz (Macskanyelv, Párizsi Kapocs, Lánchíd selyemfényű gomblyukvarró, Iparművészeti Bolt, Hydrocodin tabletta, Korong borotva szappan stb.), részben kopott és sérült 2146052
11342
369
Flea Market
Retró kisméretű földgömb, fa talapzaton, réz szerelékkel. Bp., 1988, Kartográfiai Vállalat, apró sérüléssel, m: 15,5 cm 2146414
11343
369
Flea Market
Vegyes bolha tétel, össz. 3 db: Julius Meinl Kakao fém doboz, enyhén kopott és horpadt, h: 14,5 cm. Kalapács. Bicska Rostrfeie Klinge felirattal, h: 14 cm 2146392
11344
369
Flea Market
Autó fém és műanyag makett, nyitható fedelű fa doboz tetejére rögzítve, autó hossza 8 cm, doboz mérete: 18x9x4,5 cm, kopott 2146505
11345
369
Flea Market
cca 1920 Hatszemélyes, 47 darabos komplett Berndorfi Krupp alpakka étkészlet, eredeti dobozában, néhány evőeszköz foltos /
Vintage Berndorf Krupp cutlery in original box 2146913
11346
369
Flea Market
Ékszeres fa ládika, felső részében hat fakkal, alsó felében kihúzható fiókkal, enyhén kopott 2146770
11347
369
Flea Market
2146983
11348
369
Flea Market
Kottaállvány, fém, háromlábú, összecsukható, állítható 68 és 127 cm közötti magasságban, enyhén kopott 2146956
11349
369
Flea Market
Kottaállvány, fa, háromlábú, állítható 97 és 140 cm közötti magasságban, enyhén kopott 2146768
11350
369
Flea Market
Bontatlan skicc papír 56 cm x 100m 2146753
11351
369
2200
Flea Market
Irodai szerek és fa vonalzó 2146752
11352
369
Flea Market
2 db kék petróleum lámpa üveg nélkül Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft