Bolhapiac

Tételek száma: 458

Ón és porcelán készlet díszdoboban
11329.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
Kétágú egyiptomi stílusú gyertyatartó, réz, m: 25 cm
11330.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
Hölgy tevével, tunéziai szőtt falikép, jó állapotban, 69,5×97,5 cm
11331.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
Hölgy tevékkel a víz partján, tunéziai szőtt falikép, jó állapotban, 69,5×102,5 cm
11332.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
Sport Presso retró kávéfőzőkészlet (Lemezárugyár), kétszemélyes, eredeti fém dobozában, kopott, 14x9x5.5 cm
11333.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
21
Nagy méretű, fehér áttört asztalterítő (abrosz), jó állapotban, 142x240 cm
11334.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,99
13,89
Nagy hímzett hímzett, feliratos falvédő gyűjtemény, össz. 20 db: Bármerre visz sorsom útja, haza vágyom csendes kis falumba, Minden piros, fehér rózsát neked vittem, e világon csak neked hittem, Édes anyám imakönyve, Rendes asszony gondja, a szép tiszta konyha, Ahogy én szeretlek, nem szeret úgy senki, Nem én lettem hűtlen hozzád, Az egyiknek sikerül, a másiknak nem stb. Vegyes állapotban, részben foltos, egy sérült, ca. 38x50 és 60x76 cm közötti méretekben
11335.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,90
111,11
Sakk computer, eredeti dobozában, 26×34 cm
11336.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,08
2,22
20
Ókori jelenet, öntött vas fali dísztál, d: 25 cm
11337.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78
14
Vegyes bizsu tétel, kb. 20 db, nagyrészt kitűzők, de közte nyaklánc, fülbevaló pár...stb. Régi festett, lakozott, virágdíszítésű fa dobozban, 10x4,5x16 cm
11338.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,19
5,56
30
Triumph táskaírógép, eredeti tokjában, kulccsal, 33×35×14 cm
11339.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,97
27,78
Krisztus feltámadását ábrázoló bronz tál, jó állapotban, d: 19 cm
11340.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,60
2,78

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.