Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 186

Asszonyi Tamás (1942-) 1999. Európa Tanács 50 (1949-1999) / A miniszteri Bizottság 104. ülése kétoldalas Br emlékérem (60mm) sérült eredeti tokban T:2
30500.

Asszonyi Tamás (1942-) 1999. "Európa Tanács 50 (1949-1999) / A miniszteri Bizottság 104. ülése" kétoldalas Br emlékérem (60mm) sérült eredeti tokban T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Asszonyi Tamás (1942-) DN Horoszkóp - Vízöntő Br emlékérem (48mm) T:2
30501.

Asszonyi Tamás (1942-) DN "Horoszkóp - Vízöntő" Br emlékérem (48mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Barinka DN Dr. Bakonyi Kálmán kisméretű Br plakett (55x36,5mm) T:1-
30502.

Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" kisméretű Br plakett (55x36,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. 100 éves a magyar társadalombiztosítás Br emlékplakett (68-70mm) T:1-
30503.

B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar társadalombiztosítás" Br emlékplakett (68-70mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a Műbarátok Köre 1906 fém emlékplakett (77x74mm) T:2 HP 838.
30504.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1906. "Gyulai Pál születése 80-ik évfordulójára a Műbarátok Köre 1906" fém emlékplakett (77x74mm) T:2 HP 838.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért Br emlékérem (60mm/126,86g) T:2 / Hungary 1935. Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közér Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm/126,86g) C:XF HPII 141.
30505.

Beck Ö. Fülöp (1873-1945) 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közért" Br emlékérem (60mm/126,86g) T:2 / Hungary 1935. "Dunaszentgyörgyi Tolnay Kornél - 1935 / Mindig A Közér" Br commemorative medallion. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (60mm/126,86g) C:XF HPII 141.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
30506.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Berán Lajos (1883-1943) 1931.Budapesti emlék kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1-
30507.

Berán Lajos (1883-1943) 1931."Budapesti emlék" kétoldalas, vert Br emlékérem (79mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1933. TESZ-Nemzeti Munkahét kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 HPII-232.
30508.

Berán Lajos (1882-1943) 1933. "TESZ-Nemzeti Munkahét" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:1 HPII-232.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Berán Lajos (1883-1943) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4. jelzett Ag emlékérem (32,46g/0.925/40mm) műanyag tokban T:BU
30509.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
30510.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bognár György (1944-) 1982. 650 éves Gyöngyös Ag emlékérem (31,51g/0.640/42,5mm) T:1 Adamo GS1
30511.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft