Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 38

17107.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17108.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
J. M. Charcot: Előadások az idegrendszer betegségeiről. II. kötet. Összegyűjté és közlé: Bourneville. Ford.: Koller Gyula. Magyar Orvosi Könyvkiadó-Társulat Könyvtára XXXV. Bp., 1879., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XV+388 p.+ 10 t. Szövegközti fametszetes illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, javított gerinccel, kissé foltos táblákkal, egy lap szakadt, sérült.
17109.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
9
Störck Antal: Orvosi tanítás. Fordította: Rácz Sámuel. Bp. 1982. Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, 11 sztl. lev.+274 p.+4 sztl. lev.+15 sztl. lev.+96 p.+3+1 sztl. lev. Kiadói műbőr-kötésben, Számozott (1000/509.) példány. Az 1778-1780-ban kiadott mű hasonmás kiadása.
17110.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17111.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Dr. Weninger Antal: Az egészség testi és lelki forrásai. Bp., 1943 , Országos Közművelődési Szövetség, 176 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, enyhén szakadt borítóval.
17113.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Cholnoky Jenő (szerk.): Nagy Tudósok (Karriérek). Budapest 1912. Karriérek Kiadóhivatal. Kiadói egászvászon kötésben, jó állapotban
17114.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Iparosok olvasótára I.-X. füzet. Szerk: Mártonffy Márton. Bp., é.n. Lampel. Kiadói egészvászon kötésben.
17115.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1880 Uj Kalauz. Präuscher H(ermann) bonctani, kórtani és néprajzi múzeumában. Bp., 1880, Hungária, 48 p. Papírkötésben, a hátsó borító hiányos.
17116.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Braidwood Murray P.: Anyák tanácsadója és útmutatója gyermekeik ápolásánál. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17117.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17118.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft