Könyvek: Technika

Tételek száma: 44

Mihály Dénes: Az automobil, teherautó, motorkerékpár szerkezete, kezelése, vezetése, gyakorlati tanácsok, hatósági rendeletek, soffőrvizsgálat stb. Bp.,(1929),Athenaeum, 375 p.+IV t. Hatodik kiadás. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, aláhúzásokkal.
17170.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17171.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17172.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17173.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Vályi Ödön: Órás szakmai ismeretek. Bp., 1967, Műszaki. 4. kiadás. Kiadói vászonkötésben, kiadói enyhén szakadt papír védőborítóval, egy lapon kis szakadással.
17174.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Faller Jenő: Jó szerencsét! Események, képek a bányászat múltjából. [Bp., 1975, Műszaki], 169+1 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, hiányzó címlappal. Megjelent a 25. magyar Bányász-nap emlékezetére, a Magyar Szénbányászati Tröszt patronálásában. Megjelent 3800 példányban.
17175.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., 1928, Athenaeum, VII+260 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. Javított gerincű félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17176.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sebes Miklós-Sallay Zoltán: Tananyag a repülőgépszerelő szakmunkások továbbképző ismeretfelújító korszerűsítő tanfolyama számára. 1. füzet: Általános alapozó ismeretek. Szakmunkás Továbbképzés Ismeretfelújítás - korszerűsítés. Bp., 1974., Közlekedés és Postaügyi Minisztérium Személyzeti Főosztálya (MALÉV Műszaki Kiadó), 98 p. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődéssel.
17177.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gyulai Ferenc: Fotóiskola. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói papírkötés, szakadozott, kopott borítóval.+Dr. Othmar Helwich: Die Infrarot-fotografie und Ihre Anwenungsgebiete. Halle, 1934., Walther Heering. Kiadói egészvászon-kötés.
17178.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17179.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Molnár Gyula: Gépkocsi alapismeretek c. könyv melléklete. [Bp., én., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet], 48 p. Színes és fekete-fehér ábrákkal. Tűzött kötés, borító nélkül (?)
17180.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar László: Óraipari zsebkönyv. Bp., 1979, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft