https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 23

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vitéz Nagy Iván: A magyarság világstatisztikája. Jancsó Benedek Társaság Kiadványai 11. Budapest, 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. félvászon kötésben
17147.

Vitéz Nagy Iván: A magyarság világstatisztikája. Jancsó Benedek Társaság Kiadványai 11. Budapest, 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szende Gyula.Földrajz-politikai és gazdaság-statisztikai adatok a Föld összes államairól.Budapest, 1922. Pesti Könyvnyomda Rt. IV + 366 + [2] p. Egyetlen kiadás.Félvászon kötésben.
17148.

Szende Gyula.Földrajz-politikai és gazdaság-statisztikai adatok a Föld összes államairól.Budapest, 1922. Pesti Könyvnyomda Rt. IV + 366 + [2] p. Egyetlen kiadás.Félvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Nyiri Antal: A Winkler kódex hangtana és szótana. Szeged, 1933, Prometheus-nyomda, 131+1 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással. A szerző, Nyíri Antal (1907-2000) nyelvész, egyetemi tanár által dedikált.
17149.

Nyiri Antal: A Winkler kódex hangtana és szótana. Szeged, 1933, Prometheus-nyomda, 131+1 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással. A szerző, Nyíri Antal (1907-2000) nyelvész, egyetemi tanár által dedikált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Tomori Viola: A parasztság szemléletének alakulása. Szeged, 1935, Szegedi Fiatalok Művészeti Kollégiuma, (Prometheusz-ny.),127 p. Átkötött kartonált papírkötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, de az elülső borító kijár, az első három lap, köztük a címlap pótolt.
17150.

Tomori Viola: A parasztság szemléletének alakulása. Szeged, 1935, Szegedi Fiatalok Művészeti Kollégiuma, (Prometheusz-ny.),127 p. Átkötött kartonált papírkötés, az eredeti papírborítókat bekötötték, de az elülső borító kijár, az első három lap, köztük a címlap pótolt.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Mudrony Pál: Magyar Üzletkönyv. Bp., 1881, Szerzői kiadás, Buschmann Ferenc-ny., 2+226 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopásoktól eltekintve szép, megkímélt állapotban. Szerzői dedikációval. Egyetlen kiadás! Ritka! Mudrony Pál (1843-1891) közgazdasági író, újságíró, miniszterelnöki sajtóosztály hivatalnoka, Mudrony Soma (1841-1897) jogász, közgazdasági író, országos iparegyesületi elnök testvére.
17151.

Mudrony Pál: Magyar Üzletkönyv. Bp., 1881, Szerzői kiadás, Buschmann Ferenc-ny., 2+226 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopásoktól eltekintve szép, megkímélt állapotban. Szerzői dedikációval. Egyetlen kiadás! Ritka! Mudrony Pál (1843-1891) közgazdasági író, újságíró, miniszterelnöki sajtóosztály hivatalnoka, Mudrony Soma (1841-1897) jogász, közgazdasági író, országos iparegyesületi elnök testvére.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
4
Mudrony Soma: Iparpolitikai tanulmányok a hazai ipar emelése tárgyában. Függelék: Az iparegyesület által a fontosabb hazai iparágak állása és emelésének eszközei iránt eszközölt enquete munkálatai és pedig: kérdőpontok, válaszok és szakosztályi határozatok. Bp., 1877, Országos Magyar Iparegyesület,(Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), XI+302 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel, jó állapotban. Egyetlen kiadás. Ritka!
17152.

Mudrony Soma: Iparpolitikai tanulmányok a hazai ipar emelése tárgyában. Függelék: Az iparegyesület által a fontosabb hazai iparágak állása és emelésének eszközei iránt eszközölt enquete munkálatai és pedig: kérdőpontok, válaszok és szakosztályi határozatok. Bp., 1877, Országos Magyar Iparegyesület,(Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), XI+302 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel, jó állapotban. Egyetlen kiadás. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Kornis Gyula: A pszichológia és logika elemei a gimnázium számára. Bp.,1942., Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, kissé sérült kötéssel.
17153.

Kornis Gyula: A pszichológia és logika elemei a gimnázium számára. Bp.,1942., Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, kissé sérült kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Várkonyi Hildebrand: A gyermek és környezete. Nemzetnevelők könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6. Bp.,1944, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17154.

Várkonyi Hildebrand: A gyermek és környezete. Nemzetnevelők könyvtára IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6. Bp.,1944, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
The Living Webster Encyclopedic Dictionary of the English language. Chicago, 1975, The English Language Institute of America. Angol nyelven. Kiadói keménykötés,aranyozott lapélekkel, sérült gerinccel.
17155.

The Living Webster Encyclopedic Dictionary of the English language. Chicago, 1975, The English Language Institute of America. Angol nyelven. Kiadói keménykötés,aranyozott lapélekkel, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Hutterer Miklós: A germán nyelvek. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17156.

Hutterer Miklós: A germán nyelvek. Bp.,1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Illés Béla: A szellemi munkások és a szocializmus. + Migray József: A vallás válsága. Táltos Könyvtár 2. és 14-15.szám. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17157.

Illés Béla: A szellemi munkások és a szocializmus. + Migray József: A vallás válsága. Táltos Könyvtár 2. és 14-15.szám. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Szemző Kálmán: Magyar népfőiskola. Cegléd, 1940, Garab József. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói javított gerincű papírkötésben, a hátsó borító egy sarkán kis hiánnyal.
17158.

Szemző Kálmán: Magyar népfőiskola. Cegléd, 1940, Garab József. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói javított gerincű papírkötésben, a hátsó borító egy sarkán kis hiánnyal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz