Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 33

17060.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Gundel Károly: A vendéglátás művészete. Beszélgetések a fehér asztal örömeiről és múltjáról. Bp., én.,Statisztikai Kiadó Vállalat,185 p. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
17061.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Tárgyik Sándor - Nagy László: Hidegkonyhai receptkönyv és technológia. Bp., 1963., Közgazdasági és Jogi. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben.
17062.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Táplálkozzunk helyesen. Tegyük el télire zöldség és főzelékféléket! Kiadja: M. Kir. Közellátásügyi Miniszter Közellátási Hivatala. Bp.,é.n.,Stádium, 43 p. Kiadói papírkötés, a lapok alján kis sérüléssel, kissé dohos.
17063.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A bortörvény (1893: XXIII. T.Cz.) ismertetése. Veszprém, én., Pannon Nyomda. 1898-as reprint kiadása. Minikönyv. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17064.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Bucsányi Gyula: Koplalókúra és részkoplalás és Szépéletünk (eubiotikus-vegetárius) erdélyi kis szakácskönyve egybekötve, Innomark reprint kiadása.
17065.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17066.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Kóthay István: A gyakorlati gombatermesztés. Bp., 1943., Csokonai. Kiadói papírkötés, foltos.
17067.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17068.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Gergely Anikó: Magyar kóstoló. Gasztronómiai utazás. Christoph Büschel-Ruprecht Stempell fotóival. Bp.,2006,Vince. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17069.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kissné Dogossy Éva: A természet kincseskamrája. Kisújjszállás, 2007., Pannon-Literatúra. Kiadói papírkötés.
17070.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes könyvtétel, 9 db:  Simeoni Szekeres Magda: Itáliai ízek, Cseh Mária-Pirchala István: 400 kínai recept, Frank Júlia: Disznótorban, Palacsinták könyve, Dr. Békési Andrea: Bátor tál, Lejtényi-Waldhauser: Régi idők receptjei, Bozsik Valéria: Különleges zöldségételek, Irodalmi szakácskönyv, Tolnai Kálmán Nagy szakácskönyv. Különféle kiadásban, és kötésben. Változó állapotban.
17071.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft