Könyvek: Jog

Tételek száma: 28

Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár Milleniumi emlékkiadás. 13 kötet a sorozatból: Werbőczy István Hármaskönyve, 1836-1868, 1869-1871, 1889-1891, 1896-1899,1902, 1904, 1906-1907, 1909. Bp., 1896-1910, Franklin. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott, foltos borítókkal, kissé dohos.
15671.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15672.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A Magyar Királyi Igazságügyministerium rendeleteinek gyűjteménye. 1873./1874./1875./1876./1877./1878. évi folyam. (Egybekötve.) Bp., 1874-1878., Ráth Mór, 6+72;VIII+64;VI+66;IV+31;57+7;4+84 p. + Az igazságügyre vonatkozó rendeletek gyűjteménye. 1883./1884./1885. évi folyam. ; A Királyi Curia Budapesti Királyi Ítélő-tábla és Pénzügyi Közigazgatási Bíróság teljes üléseiben hozott döntvények. 1886.; Az igazságügyre vonatkozó rendeletek és a Kir. Curia Pénzügyi Közigazgatási Bíróság teljes üléseiben hozott döntvényeinek gyűjteménye. 1887. évi folyam. ˙(Egybekötve.) Bp.,1884-1888, Ráth Mór, IV+107;2+4+78;VI+54; 4+46; XI; VII+81;1+VII p. + Az igazságügyre vonatkozó rendeletek és a Kir. Curia Pénzügyi Közigazgatási Bíróság teljes üléseiben hozott döntvényeinek gyűjteménye. 1888./1889./1890. évi folyam. ˙(Egybekötve.) Bp.,1888-1891, Ráth Mór, VII+152+IV;4+VII+280;VIII+120 p.   Korabeli kopottas aranyozott gerincű félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítókkal és gerincekkel, kissé dohos.
15673.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15674.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15675.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vincze János: Magyarország Új Alkotmányának Tervezete. Bp.,2005., NDP. Kiadói papírkötés.   A szerző által Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) előadóművész, tanár, a Magyar Rádió főbemondója részére dedikált példány
15676.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Az 1875-ik évi törvények gyűjteménye. Hivatalos kiadás. Budapest, 1875. Vodianer. Későbbi félvászon kötésben. Benne a Kereskedelmi Törvény
15677.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15678.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Igazságügyi zsebtörvénytár. Hatályban lévő igazságügyi törvények és rendeletek gyűjteménye egységes szerkezetben, kiegészítve a M.Kir Kuria elvi jelentőségű határozataival. Összeállították és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1940, Grill Károly. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, bibliapapíron. Sérült gerinccel.
15679.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tárkányi Szücs Ernő: Magyar jogi népszokások. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15680.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15681.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15682.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft