Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 10

Regestrum bursae Cracoviensis Hungarorum. [Ed.: Miller Ferdinánd Jakab]. Buda, 1821, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. /  In a worn out half cloth binding, otherwise in good condition.
17267.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17268.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Cassii Dionis Cocceiani Historiae Romanae quae supersunt. 1. köt. Lipcse, 1829, Karl Tauchnitz. Kopott későbbi kartonált papírkötésben, néhol kicsit foltos lapokkal, egyébként jó állapotban.
17269.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17270.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17271.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
5 db századfordulós német mese, szépirodalmi és egyéb mű
17272.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kant, Immanuel: Kritik der reinen Vernunft. Berlin, 1922, Bruno Cassirer. Kiadói félbőr kötés, gerince kopott, lapok hullámosak, viseltes állapotban.
17273.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Peter Benchley: Jaws. 1975. későbbi kiadás. Hajtott kiadói papírborítóban
17274.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Alain Lance-János Szávai: Nouvelle Poésie Hongroise. 1970-2000. Klimó, Károly Illusztrációival. Paris, 2001, Caractéres. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17275.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kreyßig, Fr.: Vorlesungen über Goethes Faust. Berlin, 1866, Nicolaische Verlagsbuchhandlung. Díszes, aranyozott, dombornyomott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, a kötése részben elválik.
17276.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft