Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 123

A budapesti Erzsébet-híd vasszerkezete. Gyártotta és szerelte az 189-1903. években a M. Kir. Államvasutak gépgyára Budapesten. 30 db nagyméretű képpel az Erzsébet-híd épüléséről, 1 kép hiányzik. 1 kétlapos és 1 kihajtható táblával Bp., é. n. Athenaeum. Kiadói papírkötésben, borító foltos, szakadt és hiányos, lapok részben vízfoltosak.
16617.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
16618.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
16619.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
16620.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
16621.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Perspektíva. Perscepctive. Szerk.: Peternák Miklós, Erőss Nikolett. Kiállítási katalógus. Bp.,2000, Műcsarnok. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16622.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
16623.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Postaépítészet Magyarországon. Szerk.: Bakos János, Kiss Antalné, Kovács Gergelyné. Bp., 1992, Távközlési Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Az egyik szerző, Somkuti Vilmos aláírásával, dátumozva.
16624.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., (1939), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Gazdag képanyaggal, 1 t. (színes), 303 p.+40 t. (fekete-fehér.) + 1 mell. Kiadói félbőr kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
16625.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16626.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Magyar László: Órások és óragyűjtők kis enciklopédiája. Bp., 1984. Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kissé kopott kartonált papírkötés.
16627.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
16628.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft