https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 53

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ausztria 1891. Numizmatikai Társaság carnuntumi kirándulásának emléke Br emlékérem, fülezett (26mm) T:2 kis ph. Austria 1891. ERINNERUNG AN DEN AUSFLUG DER NUMISMATISCHEN GESELLSCHAFT NACH CARNUNTUM Br medallion with ear (26mm) C:XF small edge error
31284.

Ausztria 1891. "Numizmatikai Társaság carnuntumi kirándulásának emléke" Br emlékérem, fülezett (26mm) T:2 kis ph. Austria 1891. "ERINNERUNG AN DEN AUSFLUG DER NUMISMATISCHEN GESELLSCHAFT NACH CARNUNTUM" Br medallion with ear (26mm) C:XF small edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
31285.

Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Osztrák Luxuskutyák Klubja Br emlékérem (29mm) T:2 kis ph. Austria ND OESTERREICHISCHER CLUB FÜR LUXUSHUNDE Br medallion (29mm) C:XF small edge error
31286.

Ausztria DN "Osztrák Luxuskutyák Klubja" Br emlékérem (29mm) T:2 kis ph. Austria ND "OESTERREICHISCHER CLUB FÜR LUXUSHUNDE" Br medallion (29mm) C:XF small edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Bulgária DN Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna Br emlékérem tokban (75mm) T:2 Bulgaria ND Summer International Music Festival - Varna Br commemorative medal in case (75mm) C:XF
31287.

Bulgária DN "Nyári Nemzetközi Zenei Fesztivál Várna" Br emlékérem tokban (75mm) T:2 Bulgaria ND "Summer International Music Festival - Varna" Br commemorative medal in case (75mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Ciprus 2008. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31288.

Ciprus 2008. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1878. Párizsi Világkiállítás kétoldalas Br emlékérem, szign.: Präge J. Christi Bauer (32mm) T:1,1- France 1878. EXPOSITION UNIVERSELLE - PARIS 1878 / PALAIS DU TROCADÉRO PARIS 1878 two-sided Br commemorative medallion, sign.: Präge J. Christi Bauer (32mm) C:UNC,AU
31289.

Franciaország 1878. "Párizsi Világkiállítás" kétoldalas Br emlékérem, szign.: Präge J. Christi Bauer (32mm) T:1,1- France 1878. "EXPOSITION UNIVERSELLE - PARIS 1878 / PALAIS DU TROCADÉRO PARIS 1878" two-sided Br commemorative medallion, sign.: Präge J. Christi Bauer (32mm) C:UNC,AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1844. STABILIM S LVDOVICI CAPITVL CARLOI MAGN / COMPAGNIE DES NOTAIRES DE LARROND DU HAVRE peremen jelzett Ag emlékérem (34x34mm/19,01g) T:1-  France 1844. STABILIM S LVDOVICI CAPITVL CARLOI MAGN / COMPAGNIE DES NOTAIRES DE LARROND DU HAVRE Ag commemorative medallion, hallmarked on edge (34x34mm/19,01g C:AU
31290.

Franciaország 1844. "STABILIM S LVDOVICI CAPITVL CARLOI MAGN / COMPAGNIE DES NOTAIRES DE L'ARROND DU HAVRE" peremen jelzett Ag emlékérem (34x34mm/19,01g) T:1- France 1844. "STABILIM S LVDOVICI CAPITVL CARLOI MAGN / COMPAGNIE DES NOTAIRES DE L'ARROND DU HAVRE" Ag commemorative medallion, hallmarked on edge (34x34mm/19,01g C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország ~1880. Bölcsesség és Gazdagság / Francia Nemzeti Bank peremén jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Dumarest (23,5g/35mm) T:2 /  France ~1880. Wisdom and Fortune / Bank of France hallmarked on edge Ag commemorative medal in original case. Sign.: Dumarest (23,5g/35mm) C:XF
31291.

Franciaország ~1880. "Bölcsesség és Gazdagság / Francia Nemzeti Bank" peremén jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban. Szign.: Dumarest (23,5g/35mm) T:2 / France ~1880. "Wisdom and Fortune / Bank of France" hallmarked on edge Ag commemorative medal in original case. Sign.: Dumarest (23,5g/35mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1900. GRAND PRIX DHONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 France 1900. GRAND PRIX DHONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT two-sided Br commemorative medallion (60mm) C:XF
31292.

Franciaország 1900. "GRAND PRIX D'HONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT" kétoldalas Br emlékérem (60mm) T:2 France 1900. "GRAND PRIX D'HONNEUR DE PARIS - INDUSTRIE TRAVAIL DÉVOUEMENT" two-sided Br commemorative medallion (60mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország DN POSITION POUR LA GARDE EN QUARTE ET LE COUP DE QUARTE egyoldalas, öntött Br plakett (53x81mm) T:1-
31293.

Franciaország DN "POSITION POUR LA GARDE EN QUARTE ET LE COUP DE QUARTE" egyoldalas, öntött Br plakett (53x81mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Kanada 1976. Kanadai olimpia Br érem füllel, szalag nélkül eredeti tokban T:1- Canada 1976. Canadian olympics Br medal with ear but without ribbon, in original case C:AU
31294.

Kanada 1976. "Kanadai olimpia" Br érem füllel, szalag nélkül eredeti tokban T:1- Canada 1976. "Canadian olympics" Br medal with ear but without ribbon, in original case C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Litvánia ~2015. 2xklf emlékérem, egyik karton dísztokban T:2,2- Lithuania ~2015. 2xdiff commemorative medallions, one in cardboard case
31295.

Litvánia ~2015. 2xklf emlékérem, egyik karton dísztokban T:2,2- Lithuania ~2015. 2xdiff commemorative medallions, one in cardboard case

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz