Zenetörténet, kották

Tételek száma: 28

Berta Ilona-Yull Géza: Turul madár... Rigó meg én ... Két uj magyar dal. Irredenta kotta. Bp., én., Rózsavölgyi, kissé foltos, 3 p.
13116.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szilágyi Béla székely főhadnagy legszebb irredenta dalai. III. füzet. Irredenta kotta. Bp., Pesti könyvnyomda, szakadt, 4 p.
13117.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Murgács Kálmán 2 db irredenta kottája:  Murgács Kálmán legújabb irredenta dalai. Bp., én., Szerzői, (Pesti Könyvnyomda Rt.), 7 p.; Murgács Kálmán legújabb hazafias dalai. V. füzet. Bp.,1921,Rózsavölgyi, javított 4 p.
13118.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Radnai György: Két irredenta dal. 1. Nincs elveszve Magyarország szép hazánk..! 2. Lesz még szöllő lágy kenyérrel..! Irredenta kotta. Bp., én., Pesti Könyvnyomda Rt., 4 p.
13119.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20
Halász István-Győry Emil: Piros hajnal-fehér álom-zöld remény. Irredenta kotta. Bp., én., Rózsavölgyi, kissé foltos, kis szakadással, 3 p.
13120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Felber Pál: Károly király sok ágyúja dörög. Három somogyi baka nota. Bp.,1916,Bárd Ferenc, javított, szakadt, 5 p.
13121.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rónay Béla-Homonnay Lajos: Királyunk imája. Rákospalota-Ujfalu,é.n. (1914-1916), MÁV Testvériség Dal, Zene és Önképző Köre, kis javítással, 4 p.
13122.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
20
Hazslinszky Gusztáv: Millenniumi király hymnusz. Bp., én., Pesti Könyvnyomda Rt., 2. kiadás, 4 p.
13123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1910 Beregi Béla: Bakanóták. Op. 68. H. n., é. n., szerzői kiadás. 8 p. Kotta. Borító kis szakadással. Enyhén foltos, hajtásnyommal.
13124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920-22 Bohuss Rezső: Sír a Bácska. Irredenta dal. Bp., é.n., Rózsavölgyi és Tsa. Kotta. Kisebb szakadásokkal, borítóján névbejegyzéssel és dátummal.
13125.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900-1910 Kurucz dalok teljes gyűjteménye, köztük az Ocskay brigadéros összes zeneszámai. Czimbalomra átírta Allaga Géza. Hegedűre átírta: Bloch József. Bp., é. n., Rozsnyai Károly. 45 p. Kotta. Borító és első lap kisebb szakadással.
13126.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
cca 1939-1940 Jung Deutschland auf der Wacht. Soldatenlieder und Märsche für Klavier in leichter Bearbeitung von M. P. Heller. Berlin, é. n., Richard Birnbach Verlag. 87 p. Kotta. Kiadói papírkötés. Nemzetiszocialista és német katonai, II. világháborús dalok és indulók (Horst Wessel-Lied, Ich hatt einen Kameraden, Bombenfliegermarsch stb.) Borító szakadással, több helyen ragasztott, gerinc sérült, megviselt állapotban. / Nationalsocialist and military marches and songs from the time of the second world war. In damaged condition.
13127.

cca 1939-1940 Jung Deutschland auf der Wacht. Soldatenlieder und Märsche für Klavier in leichter Bearbeitung von M. P. Heller. Berlin, é. n., Richard Birnbach Verlag. 87 p. Kotta. Kiadói papírkötés. Nemzetiszocialista és német katonai, II. világháborús dalok és indulók (Horst Wessel-Lied, Ich hatt' einen Kameraden, Bombenfliegermarsch stb.) Borító szakadással, több helyen ragasztott, gerinc sérült, megviselt állapotban. / Nationalsocialist and military marches and songs from the time of the second world war. In damaged condition.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft