https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 68

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ujtestamentom a szentirásnak a szent tudomány jelen álláspontjához és korunk kívánataihoz alkalmazott fejtegető és gyakorlati magyarázata, kézi könyvül lelkészek, iskolatanítók és családatyák számára. 1-2. rész. Dr. Wohlfarth J(ohann) F(riedrich) T(heodor) német dolgozata után, adalékokkal Dinter, Lisco ST. munkáiból bővítve átdolgozták és kiadják Incze Dániel és Herpei Gergely. Kolozsvár, 1852-1854, Ev. Ref. Kollégium betűivel, 1 (címkép, acélmetszet)+1 (díszcímlap, litográfia) t.+4+832 p.+ 1 t. (kihajtható térkép, kézzel színezett)+2+833-1254 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a II. kötetben foltos lapokkal, kissé dohos. Ritka!
17344.

Ujtestamentom a' szentirásnak a szent tudomány jelen álláspontjához és korunk kívánataihoz alkalmazott fejtegető és gyakorlati magyarázata, kézi könyvül lelkészek, iskolatanítók és családatyák számára. 1-2. rész. Dr. Wohlfarth J(ohann) F(riedrich) T(heodor) német dolgozata után, adalékokkal Dinter, Lisco ST. munkáiból bővítve átdolgozták és kiadják Incze Dániel és Herpei Gergely. Kolozsvár, 1852-1854, Ev. Ref. Kollégium betűivel, 1 (címkép, acélmetszet)+1 (díszcímlap, litográfia) t.+4+832 p.+ 1 t. (kihajtható térkép, kézzel színezett)+2+833-1254 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, a II. kötetben foltos lapokkal, kissé dohos. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Theodor Beza (1519-1605): Novum D[omini] N[ostri] Jesu Christi Testamentum. Latine: ex interpretatione Theodori Bezae ultimo recognita. Amstelodami (Amsterdam),1624,Pauli Arnoldi f. a Ravesteyn,(Impensis Johannis Jansonii,)1+248 fol. Latin nyelven. Későbbi egészbőr-kötésben, a bőr a gerinc, és a borító egy részén sérült, 3 folio hiányzik, néhány aláhúzással, névbejegyzéssel./  Leather-binding, with damaged spine and cover, 3 sheet lost, with some underlines, and name notice, in Latin language.
17345.

Theodor Beza (1519-1605): Novum D[omini] N[ostri] Jesu Christi Testamentum. Latine: ex interpretatione Theodori Bezae ultimo recognita. Amstelodami (Amsterdam),1624,Pauli Arnoldi f. a Ravesteyn,(Impensis Johannis Jansonii,)1+248 fol. Latin nyelven. Későbbi egészbőr-kötésben, a bőr a gerinc, és a borító egy részén sérült, 3 folio hiányzik, néhány aláhúzással, névbejegyzéssel./ Leather-binding, with damaged spine and cover, 3 sheet lost, with some underlines, and name notice, in Latin language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
EUR
,
105,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott.; hozzákötve: Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven sóltári a franczia nóták s versek szerént magyar versekre fordíttattak s rendeltettek Szenczi Molnár Albert által. Posonyban és Pesten, 1803., Patzkó Ferenc József, 4+1 t.+2+1152+392+122+4 p. Sérült egészbőr kötésben, az első 8 lap hiányzik.
17346.

Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott.; hozzákötve: Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven 'sóltári a franczia nóták 's versek szerént magyar versekre fordíttattak 's rendeltettek Szenczi Molnár Albert által. Po'sonyban és Pesten, 1803., Patzkó Ferenc József, 4+1 t.+2+1152+392+122+4 p. Sérült egészbőr kötésben, az első 8 lap hiányzik.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
10
Risz Pál: A keresztényi tudományban való rövid oktatás, D. Luther Mártonnak katekismusa szerint. Kassa, 1826., Ellinger István, 175 p. 2. kiadás. Korabeli kopott félbőr-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, dohos.
17347.

Risz Pál: A keresztényi tudományban való rövid oktatás, D. Luther Mártonnak katekismusa szerint. Kassa, 1826., Ellinger István, 175 p. 2. kiadás. Korabeli kopott félbőr-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, dohos.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Vezerle Gáspár: Népszerű erkölcstan. Keresztény katolikus családok számára. Pest, 1851, Eisenfels és Emich Könyvnyomdája. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.
17348.

Vezerle Gáspár: Népszerű erkölcstan. Keresztény katolikus családok számára. Pest, 1851, Eisenfels és Emich Könyvnyomdája. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Officium Rakoczianum seu varia pietatis exercitia hominis catholici. Editio omnium emendatissima. Budae, 1821. Typ. Univ. Hung. 1 t. ( a kettőből) ( díszcímlap) 12 sztl. lev. 471 p. 4 sztl. lev. + ( a végéről hiányoznak a rézmetszetek). Az Officium Rákóczianum az egyik legnépszerűbb imádságoskönyv volt számos kiadással. Korabeli egészbőr kötésben, fűzés elvált a könyvtesttől.
17349.

Officium Rakoczianum seu varia pietatis exercitia hominis catholici. Editio omnium emendatissima. Budae, 1821. Typ. Univ. Hung. 1 t. ( a kettőből) ( díszcímlap) 12 sztl. lev. 471 p. 4 sztl. lev. + ( a végéről hiányoznak a rézmetszetek). Az Officium Rákóczianum az egyik legnépszerűbb imádságoskönyv volt számos kiadással. Korabeli egészbőr kötésben, fűzés elvált a könyvtesttől.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Der lebendige Rosenkranz und die Verehreung des heiligsten Herzens Maria, ein katolisches Gebet- und Erbauungsbuch. Raab, 1848. Kiadói egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, kissé kopottas állapotban.
17350.

Der lebendige Rosenkranz und die Verehreung des heiligsten Herzens Maria, ein katolisches Gebet- und Erbauungsbuch. Raab, 1848. Kiadói egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, kissé kopottas állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Anselm Molitor: Theologische Abhandlung von der gesetzgebenden, zwingenden, und erklärenden Macht der Kirche ... Freysing,1768, Sebastian Mößmer, 120 p.+1 t. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17351.

Anselm Molitor: Theologische Abhandlung von der gesetzgebenden, zwingenden, und erklärenden Macht der Kirche ... Freysing,1768, Sebastian Mößmer, 120 p.+1 t. Német nyelven. Kartonált papírkötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
7
Predigten zur Unterweisung christlicher Gemeinen auf alle Sonntage und Hauptfeste des Jahres : aus dem Inhalte des Evangeliums gezogen, das man in der Messe liest. Erster Band. ... In französischer Sprache hrsg von dem: herrn (Jean) Billot, ... Augsburg, 1775, Veith, 12+496+4 p. Német nyelven. Második kiadás. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon lapszéli folttal, az utolsó lapon és a hátsó előzéklapon és szennylapon lyukkal.
17352.

Predigten zur Unterweisung christlicher Gemeinen auf alle Sonntage und Hauptfeste des Jahres : aus dem Inhalte des Evangeliums gezogen, das man in der Messe liest. Erster Band. ... In französischer Sprache hrsg von dem: herrn (Jean) Billot, ... Augsburg, 1775, Veith, 12+496+4 p. Német nyelven. Második kiadás. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány lapon lapszéli folttal, az utolsó lapon és a hátsó előzéklapon és szennylapon lyukkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
6
Thomas von Kempis: Buch von der Nachfolgung Christi. Grätz, 1820, Bibliothek für katholische Seelensorger und Religionsfreunde, XLIV+45-420+111+1 p. Német nyelven. Javított gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
17353.

Thomas von Kempis: Buch von der Nachfolgung Christi. Grätz, 1820, Bibliothek für katholische Seelensorger und Religionsfreunde, XLIV+45-420+111+1 p. Német nyelven. Javított gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott
17354.

A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Kálmáncsai Graduál / A Graduál átirata. Kecskemét, 2005. Nemzeti Kincseinkért Egyesület. Kiadói műbőr kötésben, lapszélek kívülről kissé foltosak.
17355.

Kálmáncsai Graduál / A Graduál átirata. Kecskemét, 2005. Nemzeti Kincseinkért Egyesület. Kiadói műbőr kötésben, lapszélek kívülről kissé foltosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz