Könyvek: Történelem

Tételek száma: 131

15716.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15717.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi Kölcsey-Egyesület megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+426 (helyesen 246)+2 p.+7 (hasonmás)+1 t. Harmadik, bővített kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.
15718.

Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Bp., 1892, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),1 t.(díszcímlap)+426 (helyesen 246)+2 p.+7 (hasonmás)+1 t. Harmadik, bővített kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötésben, Leszik-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Lázár Gyula: Az orosz birodalom történelme. 1-3. kötet. Temesvár, 1890, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtó nyom. Kopottas aranyozott gerincű félbőr kötés, 2. kötetben néhány foltos lappal, 3. kötetben tulajdonosi névbejegyzéssel és néhány kék ceruzás bejegyzés. 4. kötet hiányzik.
15719.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
15720.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Papp Miklós, K. Caraffa és az eperjesi vértörvényszék. Történeti korrajz. I-II. kötet (egybekötve, teljes) Második, bővitett és javitott kiadás. Kolozsvártt, 1870. Stein János 192 p. 1 sztl. lev.; 142 p. 1 sztl. lev. Korabeli, kopott félvászon kötésben. Ritka!
15721.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Nemzeti Dicsőségünk. Szerk. Hock János. Budapest, é.n., Facsimile-ex Kiadó. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói festett, dombornyomott, illusztrált műbőrkötés. Reprint kiadás, 1898-ban kiadott Nemzeti Dicsőségünk c. könyv hasonmás kiadványa. Számozott (2500/1278.) példány.
15722.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15723.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15724.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15725.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15726.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15727.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft