Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 29

[James Fenimore ]Cooper: A nagy indiánuskönyv. Az összes Bőrharisnya történetek. Az ifjúság számára átdolgozta: Honti Rezső. Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,[1933],Győző Andor, (Hungária Hírlapnyomda Rt.-ny.), 639+1 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal 1933. karácsonyáról, kissé laza kötéssel, de alapvetően jó állapotban.
17442.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Busch, Wilhelm: Schnaken & Schnurren. München, Verlag von Braun und Schneider. Félvászon kötés, gerincnél levált, lapok foltosak, firkáltak, viseltes állapotban.
17443.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
2 db mese- és ifjúsági könyv: Tutsek Anna (szerk.): Ötven év legszebb ifjúsági elbeszélései. A Magyar Lányok albuma 1894-1944. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézete RT. (Singer és Wolfner). Kiadói félvászon kötés, kiadó papír védőborítóval. Sérült gerinccel és papír borítóval. + Gottfried August Bürger : Münchhausen csodálatos utazásai és kalandjai szárazon és vízen/Münchhausen báró önvallomásai vándorlásairól és vidám kalandjairól. Eugen Taru színes illusztrációival. Kiadói kartonált keménykötés, kiadó sérült papír védőborítóval.
17444.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17445.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17446.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szomjas vakló. 66 vajdasági magyar erotikus népmese. Szerk.: Burány Béla. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17447.

Kikiáltási ár:
800 Ft
László Varcasovszky: Honki Árnyországban. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17448.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Arany László - Fehérlófia. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17449.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Benedek Elek: Magyarok története. Történelem gyerekeknek. Debrecen, Alföldi Nyomda Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
17450.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Az ördög szántotta hegy. Baranyai mondák, hiedelmek és történetek. Pécs, 2002, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
17451.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17452.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17453.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft