Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 9

P. Virgili Maronis Opera ad editionem P. Maasvicii castigata cum notis Joh. Minelli editio novissima caeteris emendatior. Venetiis (Velence), 1755., Ex Typ. Remondiniana, XII+614 p. Latin nyelven. Átkötött modern kartonált papírkötés.
17412.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
3 db német nyelvű könyv: Leo M. Tolstoi: Kurze Darlegung des Evangelium. Leipzig, é.n., Reclam. Kartonált papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel. Franz Grillparzer: Die Ahnfrau - Sappho. Grillparzers sämtliche Werke. Fünsfte Ausgabe in 20 Bänden. Vierter Band. Stuttgart, é.n., Cotta. Kiadói vászonkötés, aranyozott gerinccel. Schillergabe. Zeichnungen von Ernst Liebermann. München, É.n., Verlag der Jugendblätter. Kiadói vászonkötés, foltos borítóval. Friedrich Schiller költeményeivel. Gazdagon illusztrált.
17413.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17414.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
George Orwell: Animal Farm. London,1989,Penguin. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17415.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Anton Lábán: Ungarn in seiner Dichtung. Zürich, Leipzig, Wien, 1923. Amalthea 15 képpel. KIadói félvászon kötésben.
17416.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17417.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17418.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
17419.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17420.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft