Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 297

17471.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
17472.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
[Verseghy Ferenc (1757-1822)]: Exercitationes idiomatis hungarici secundum regulas epitomes concinnatae in usum gymnasiorum Regni Hungariae. Budae, 1822, Typ. Regiae Universitatis Hungarica, 167 p. Magyar és latin nyelven. Kopott papírkötésben, foltos lapokkal, possessori bejegyzéssel.
17473.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Fáy András szépirodalmi munkái nyolc kötetben, harmadik kötet. Pest, 1844, Geibel Károly. Újrakötött műbőr kötés, lapok foltosak.
17474.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17475.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
[Bátorfi Lajos (1835-1896)]: Bibok Lajos: Bánatos szív. Költeményfüzér. Pest, 1859., Boldini Róbert, 8+224+VI p. Kiadói papírkötésben, szakadt, viseltes borítóval, szétvált kötéssel, kissé dohos, megviselt állapotban. Ritka!
17476.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17477.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kassák Lajos: Egy ember élete II. kötet: Kamaszévek, III. Csavargások. Kassák Lajos munkái. Bp., é.n. (1935-1939), Pantheon. Első kiadás. Kiadói fűzött illusztrált papírkötés, kissé szakadozott, kissé viseltes borítóval
17478.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kartinthy Frigyes: Panoráma. Bp., 1926, Grill Károly. Első kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17479.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17480.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17481.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ozorai Imre vitairata. Bp. 1961. Akadémiai. Krakkóban 1535-ben megjelent mű hasonmás kiadása. (Bibliotheca Hungarica Antiqua IV.) Bordázott gerincű díszes kiadói vaknyomásos bőrkötésben. Kiváló állapotban.
17482.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft