Festmények és grafikák

Tételek száma: 410

Ábrahám Rafael (1929-2014): Délolasz táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×29,5 cm
10000.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53
Adilov Kabul (1959-): Aral-part. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Intakt-Art Átrium Galéria címkéjével, fa keretben, 23×80 cm
10001.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,64
26,32
16
Adilov Kabul (1959-): Kilátás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Intakt-Art Átrium Galéria címkéjével, díszes fa keretben, 30×40 cm
10002.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
35,90
36,84
16
Alberth Ferenc (1883-1959): Alkonyi táj női alakkal. Olaj, karton, sérült, jelzett, 34,5×49,5 cm
10003.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,08
23,68
10004.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
128,21
131,58
Almássy Aladár (1946-): Magányos fa. Színes rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 38×26 cm
10005.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,13
5,26
9
Andor Loránd (1906-1966): Bányászok. Linó, papír, jelzés nélkül, 8,5×5,5 cm
10006.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,08
3,16
Andor Loránd (1906-1966):Gémeskút. Linó, papír, jelzés nélkül, 13×10 cm
10007.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,56
2,63
Antal Irén (1903-1999): Labdázók. Akvarell, papír, jelzett, 33×50 cm
10008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,26
10,53
Antal Irén (1903-1999): Mártélyi táj. Akvarell, papír, jelzett, datált (1980, Mártély) 27×31,5 cm
10009.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,38
15,79
Arató István (1922-2010):Téli napsütés Pomázon. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
10010.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,41
57,89
ÁR jelzéssel: Tanya. Olaj, farost, jelzett, keretben, 34×50 cm
10011.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,82
13,16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.