https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 126

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Mémoires de madame la duchesse dAbrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, lEmpire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.
15701.

Mémoires de madame la duchesse d'Abrantes ou Souvenirs historiques sur Napoléon, la Révolution, le Directoire, le Consulat, l'Empire et la Restauration Paris, 1831-1837 De L. Mame. 16 kötet a 18 ból. Korabeli egészvászon kötésben. Francia nyelven. / 16 of 18 volumes. Full linen binding, in good condition. In French language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Kutsma Andreas: Revolutio rusticana per Terras Scepusii - Brevis horrendae rusticanae interris scepusiebus descriptio  A szepességi szörnyű parasztlázadás rövid leírása. Lőcse, 1834. Johannis Werthmüller. 64p. Füzve, sérült kiadói papírborítóban. Árverésen még nem szerepelt!
15702.

Kutsma Andreas: Revolutio rusticana per Terras Scepusii - Brevis horrendae rusticanae interris scepusiebus descriptio A szepességi szörnyű parasztlázadás rövid leírása. Lőcse, 1834. Johannis Werthmüller. 64p. Füzve, sérült kiadói papírborítóban. Árverésen még nem szerepelt!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Aquincumi babérágak. Kuzsinszky Bálint emlékének szenteli Budapest székesfőváros közönsége és a Pázmány-Egyetem Érem- és Régiségtani Intézete. Laureae Aquincenses Memoriae Valentini Kuzsinszky Dicatae. I-II. kötet. Dissertationes Pannonicae ex Instituto Numismatico et Archeologico Universitatis de Petro Pázmány nominatae Budapestensis provenientes. Ser. II. No 10-11. Bp., 1938-1941, Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Érem és Régiségtani Intézete, 341 p.+LXXX t. (Fekete-fehér fotók, 40 levélen) +346+2 p. +LXVII t. (Az utolsó hat táblán dupla számozással, összesen 61 t., 31 levélen. Fekete-fehér fotók.) Egészoldalas és szövegközti ábrákkal. Latin, magyar, német, francia és angol nyelvű tanulmányokkal. Kiadói papírkötés, az I. kötet gerincén a borító szakadt, a fűzések lazák. Ritka!/Paperbinding, the spine damaged on the first volume, the bindings are loose. With studies in Latin, Hungarian, German, French and English language.
15703.

Aquincumi babérágak. Kuzsinszky Bálint emlékének szenteli Budapest székesfőváros közönsége és a Pázmány-Egyetem Érem- és Régiségtani Intézete. Laureae Aquincenses Memoriae Valentini Kuzsinszky Dicatae. I-II. kötet. Dissertationes Pannonicae ex Instituto Numismatico et Archeologico Universitatis de Petro Pázmány nominatae Budapestensis provenientes. Ser. II. No 10-11. Bp., 1938-1941, Kir. M. Pázmány Péter Tudományegyetem Érem és Régiségtani Intézete, 341 p.+LXXX t. (Fekete-fehér fotók, 40 levélen) +346+2 p. +LXVII t. (Az utolsó hat táblán dupla számozással, összesen 61 t., 31 levélen. Fekete-fehér fotók.) Egészoldalas és szövegközti ábrákkal. Latin, magyar, német, francia és angol nyelvű tanulmányokkal. Kiadói papírkötés, az I. kötet gerincén a borító szakadt, a fűzések lazák. Ritka!/Paperbinding, the spine damaged on the first volume, the bindings are loose. With studies in Latin, Hungarian, German, French and English language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum,(Kolozsvár, Minerva-ny.), 780+4 p.+6 t. (Közte egy kihajtható térképpel.) Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel, a gerincen kis sérüléssel, a borítón és a gerincen kis foltokkal.
15704.

Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum,(Kolozsvár, Minerva-ny.), 780+4 p.+6 t. (Közte egy kihajtható térképpel.) Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel, a gerincen kis sérüléssel, a borítón és a gerincen kis foltokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma. I-II. kötet. 21 főnemes a XXI. században. Bp., 2008., Kossuth. Az I. kötet második, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonálásban, kiadói papír védőborítóval.
15705.

Adonyi Sztancs János: Arisztokraták ma. I-II. kötet. 21 főnemes a XXI. században. Bp., 2008., Kossuth. Az I. kötet második, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonálásban, kiadói papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Michael Roaf: A mezopotámiai világ atlasza. Fordította: Dezső Tamás. Bp., 1998, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15706.

Michael Roaf: A mezopotámiai világ atlasza. Fordította: Dezső Tamás. Bp., 1998, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Baráth Tibor: A magyar népek őstörténete. III. köt. Montreál, 1974, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált, dátumozott példány.
15707.

Baráth Tibor: A magyar népek őstörténete. III. köt. Montreál, 1974, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által dedikált, dátumozott példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Németh István: Demokrácia és diktatúra Németországban. 1918-1945. I-II. köt. I. köt.: Az 1918. novemberi forradalom és a Weimari Köztársaság. Összegzés és dokumentumok. II. köt.: A Harmadik Birodalom. (1933-1945.) Összegzés és dokumentumok. Bp., 2007., LHarmattan. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!
15708.

Németh István: Demokrácia és diktatúra Németországban. 1918-1945. I-II. köt. I. köt.: Az 1918. novemberi forradalom és a Weimari Köztársaság. Összegzés és dokumentumok. II. köt.: A "Harmadik Birodalom." (1933-1945.) Összegzés és dokumentumok. Bp., 2007., L'Harmattan. Kiadói papírkötés. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált!

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Max von Boehn: Das Bühnenkostüm in Altertum, Mittelalter und Neuzeit. Berlin, 1921, Cassirer, 10+495+1 p. Német nyelven. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félpergamen-kötés. /Half-parchment-binding, with little bit worn, and little bit spotty cover. In German language. First edition.
15709.

Max von Boehn: Das Bühnenkostüm in Altertum, Mittelalter und Neuzeit. Berlin, 1921, Cassirer, 10+495+1 p. Német nyelven. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félpergamen-kötés. /Half-parchment-binding, with little bit worn, and little bit spotty cover. In German language. First edition.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Baráth Tibor: A magyar népek őstörténete. II. köt. Montreál, 1973, Szerzői kiadás. Kiadói nylon-kötés, kiadói kissé hiányos műanyag védőborítóban.
15710.

Baráth Tibor: A magyar népek őstörténete. II. köt. Montreál, 1973, Szerzői kiadás. Kiadói nylon-kötés, kiadói kissé hiányos műanyag védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1959, Mikes Kelemen Kör. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15711.

Padányi Viktor: Történelmi tanulmányok. München, 1959, Mikes Kelemen Kör. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Baráthosi Balogh Benedek: Szumirok. Sumér Könyvek 2. Buenos Aires, 1973, Magyar Őskutatás. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15712.

Baráthosi Balogh Benedek: Szumirok. Sumér Könyvek 2. Buenos Aires, 1973, Magyar Őskutatás. Kiadói nylon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz