Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 48

17207.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
G. A. Buchheister-Georg Otterbach: Handbuch der Drogisten-Praxis. I. Band. Berlin, 1928., Julius Springer. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, hiányzó címlappal.
17208.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
17209.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A homoeopathia és az orvosi tudomány. Az országos egészségügyi tanácsnak, a M. K. Egyetem Orvostanári Karának és Duma vegytanár, a francia senatus tagjának véleményes jelentései. Pest, 1870, Ráth Mór. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17210.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Braidwood Murray P.: Anyák tanácsadója és útmutatója gyermekeik ápolásánál. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17211.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1880 Uj Kalauz. Präuscher H(ermann) bonctani, kórtani és néprajzi múzeumában. Bp., 1880, Hungária, 48 p. Papírkötésben, a hátsó borító hiányos.
17212.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Bucsányi Gyula: Koplalókúra és részkoplalás és Szépéletünk (eubiotikus-vegetárius) erdélyi kis szakácskönyve egybekötve, Innomark reprint kiadása.
17213.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17214.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Ferenczi Sándor: Lélekelemzés. Értekezések a psyhoanalysis köréből. Bp., 1910, Szilágyi Béla. Kiadói egészvászon kötésben.
17215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dobos Irma-Scheuer Gyula: Válogatott karsztos és porózus rendszerek hidrogeokémiája. Bp., 2019, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17216.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dobos Irma-Scheuer Gyula: Tanulmányok a hazai és külföldi hidrodinamikai rendszerekről. Bp., 2018, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17217.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1901-1941.  Bp., 1942, Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt., Posner Grafikai Műintézet Rt., 350 p. +23 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói egészvászon kötés.
17218.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft