Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 34

Kolumbus Kristóf: Amerika felfedezése. Az ifjúság számára szerkesztette: Dr. Brózik Károly. Bp., 1888., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai),(Kellner és Mührlüder-ny.), 1 t.+6+329+1 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, aranyozott gerinccel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, hiányzó címlappal, a tartalomjegyzék két lapja gyűrött és egy lapja hiányos.
17458.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
[J. F. Cooper]: Bőrharisnya történetek. Cooper után az ifjúság számára átdolgozta: Zempléni P. Gyula. Bp.-Bécs,én.,Deubler József,(Aikalay Adolf-ny., Pozsony), 102 p.+5 t. 2. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó kötéstáblán sérüléssel, hiánnyal, egy tábla hiányzik, a címlap, a címkép és egy lap kijár. Ritka!
17459.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szegedy Ila: Kovács Matyi vándorlása. Bp.,é.n.,Tolnai, 94 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kopottas, kissé sérült borítóval és hiányzó gerinccel, de a könyvtest egyben van, névbejegyzésekkel.
17460.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17461.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
László Varcasovszky: Honki Árnyországban. Bp., Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17462.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17463.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
F.H. Burnett: A kis lord. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
17464.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Arany László - Fehérlófia. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17465.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Benedek Elek: Magyarok története. Történelem gyerekeknek. Debrecen, Alföldi Nyomda Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
17466.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Az ördög szántotta hegy. Baranyai mondák, hiedelmek és történetek. Pécs, 2002, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
17467.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gaal Mózes: A három kenyeres-pajtás. Mühlbeck Károly eredeti rajzaival. Bp., 1914, Athenaeum, 101+3 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17468.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17469.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft