Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
16,22 EUR, 17,39 USD

Leírás:

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1900, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 6+116+117-235+1+10 p.+23 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal, a II. kötet kötése sérült, szétvált, az I. kötet borítója szakadt, hiányzó rézkarccal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.