11062.
364. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
42 000 Ft
113,51 EUR, 123,53 USD
Ashot Baghdasaryan (1957-): Szókratész. Bronz, jelzett, tufakőn, m:17,5 cm