Könyvek: Vallás

Tételek száma: 38

Örvendi Molnár Ferenc: Lelki tár-ház, avagy az O es Uj Testamentum canonicus könyveinek rövid summái. Mellyek magyar rythmusokba foglaltattak, és egy-módu nótára szabattattak, -- által. Lötsen 1692. Brever Samuel. 213 + 4 p. Körbevágva, modern egészvászon kötésben az eredeti borító másolatának felhasználásával. Árverésen még nem szerepelt! RMK I. 1431a
17223.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
10
17224.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott.; Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven sóltári a franczia nóták s versek szerént magyar versekre fordíttattak s rendeltettek Szenczi Molnár Albert által. Posonyban és Pesten, 1803., Patzkó Ferenc József, 4+1 t.+2+1152+392+122+4 p. Átkötött egészbőr-kötésben, az eredeti bőr-kötést részben a borítóra kasírozták, javított kötéssel, foltos lapokkal, az első lapon és az utolsó három lapon kis sérüléssel, kis hiánnyal.
17225.

Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott.; Szent Dávid királynak és prófétának száz ötven 'sóltári a franczia nóták 's versek szerént magyar versekre fordíttattak 's rendeltettek Szenczi Molnár Albert által. Po'sonyban és Pesten, 1803., Patzkó Ferenc József, 4+1 t.+2+1152+392+122+4 p. Átkötött egészbőr-kötésben, az eredeti bőr-kötést részben a borítóra kasírozták, javított kötéssel, foltos lapokkal, az első lapon és az utolsó három lapon kis sérüléssel, kis hiánnyal.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17
[Honoré Tournély (1658-1729)] Honorati Tournely: Cursus Theologici scholastico-dogmatici et moralis, sive praelectionum theologicarum, quas auctor in Scholis Sorbonicis habuit, tomus II.  I. De Ecclesia Christi.  II. De Gratia Christi.  III. De Justitia & Jure & de Contractibus. Coloniae Agripinae (Köln),1752., Ex Officina Metternichiana, 22+600+4 p Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott, kissé sérült gerinccel, a hátsó táblán kis sérüléssel.
17226.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17227.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Exercice journalier du Chretien a lusage des demoiselles pensionnaixes des religieuses de la congregation de Notre Dame de Presbourg. Nouvelle Ed. augm. et corrigee. Presbourg, 1783, chez Francois August. Patzko, Imprim. Bordázott gerincű bőr kötés, kissé kopottas, egyébként jó állapotban.
17228.

Exercice journalier du Chretien a l'usage des demoiselles pensionnaixes des religieuses de la congregation de Notre Dame de Presbourg. Nouvelle Ed. augm. et corrigee. Presbourg, 1783, chez Francois August. Patzko, Imprim. Bordázott gerincű bőr kötés, kissé kopottas, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17229.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17230.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
17231.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tordai Vasady Béla: A hit misztériuma. Sárospatak, 1931, Kisfaludy László. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17232.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17233.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17234.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft