Tétel

Licitálható

Leírás:

Erdős János (?-): Felezve. Akril, falemez, fa keretben, jelzett, 40×49 cm

Kikiáltási ár:

60 000 Ft
187,50 EUR, 206,90 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Minimális ajánlat:

60 000 Ft

Licitálok:

Frissít

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : kozár_edit

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.