Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tálak, 6 db, kézzel festett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/363/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Apponyi-mintas-porcelan-sutemenyes-talak-6-db-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyo~II2094278
2094278
11109
363
Leírás: Herendi Apponyi mintás porcelán süteményes tálak, 6 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 15 cm
: karap_norbert