Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 26

Széchényi Zsigmond: Csui!...(1928. okt.-1929. ápr.) Bp.,1944, Szerzői kiadás, (Athenaeum-ny.), 259+1 p.+23 t. (Kétoldalas fekete-fehér fotók.)+ 1 kétoldalas térkép. +225+2 p.+ 18. t. (Kétoldalas fekete-fehér fotók.) Harmadik kiadás. Későbbi, Afrikát ábrázoló, átkötött egészvászon-kötésben, pótolt térképpel. A szerző, Széchényi Zsigmond (1898-1967) író, utazó, vadász által aláírt, dátumozott (1950) példány.
17120.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai vadásznapló. II. kötet. Bp.,1941, Dr. Vajna György és Bokor, (Athenaeum-ny.), 2+378+2 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17121.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp.,1979, Szépirodalmi. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával.
17122.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Molnár Gábor: Éjbe zuhant évek. Bp.,1979, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával.
17123.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1875-1883 Törvénycikk a vadászatnak és vadászatra használható fegyverek megtartóztatásáról. Bp.,1875, Eggenberger (Hoffmann és Molnár-ny.), 15+1 p.+1883. évi XXIII. törvénycikk a fegyveradóról és vadászati adóról. Jegyzetszélű kiadás. Bp.,1883, Tettey, 32 p. Kiadói papírkötésben.
17124.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18
17125.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
John R. Crossland-J. M. Parrish: Wild life of our world. London-Glasgow,é.n.,Collins Clear-Type Press, XII+436 p. Angol nyelven. Fekete-fehér és égészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben.
17126.

John R. Crossland-J. M. Parrish: Wild life of our world. London-Glasgow,é.n.,Collins' Clear-Type Press, XII+436 p. Angol nyelven. Fekete-fehér és égészoldalas színes illusztrációkkal. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gyimesi György: Az ördöngöstől a Hortobágyig. Bratislava, 1973. Madách. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
17127.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Oroszi Sándor: Erdészet-, vadászat- és természetvédelem-történeti tanulmányok. Erdészettörténeti Közlemények. XLII. Bp.,1999, Országos Erdészeti Egyesület Erdészettörténeti Szakosztály. +Sterbetz István: Természetvédelmi elvárások a vadászetikában. Eger,2003,Educatio 98 Kft. Kiadói papírkötés.
17128.

Oroszi Sándor: Erdészet-, vadászat- és természetvédelem-történeti tanulmányok. Erdészettörténeti Közlemények. XLII. Bp.,1999, Országos Erdészeti Egyesület Erdészettörténeti Szakosztály. +Sterbetz István: Természetvédelmi elvárások a vadászetikában. Eger,2003,Educatio '98 Kft. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Holdas Sándor: Különös vadászat. Bp., 1969, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.   Páll Endre: Legjobb vadászni. Bp., 1983, Mezőgazdasági. Kiadói kopott papírkötés.
17129.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17130.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csathó Kálmán: Tavasztól tavaszig. Egy író vadászemlékei. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón kis szakadással, kis hiánnyal.
17131.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft