https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 190

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Renner, Heinrich.:Durch Bosnien und Hercegovina. Kreuz und quer. Wanderungen. Berlin., 1897 Reimer. Térkép nélkül, kiadói papírkötésben / without map in paper binding.
15000.

Renner, Heinrich.:Durch Bosnien und Hercegovina. Kreuz und quer. Wanderungen. Berlin., 1897 Reimer. Térkép nélkül, kiadói papírkötésben / without map in paper binding.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
2
A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott, kissé foltos egészvászon kötés, vezérigazgatói aláírással és ajándékozási sorokkal.
15001.

A Budapesti Közúti Vasút 100 éve. Szerk.: Csuhay Dénes. Bp., 1966, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói aranyozott, kissé foltos egészvászon kötés, vezérigazgatói aláírással és ajándékozási sorokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Askercz Éva: Soproni tájakon. Válogatás id. Storno Ferenc vázlatkönyvéből. 1845-1860. Bp., 1998, Cédrus Art Klub. Kiadói papírkötés.+Bódi Ottó: A sopronbánfalvi Hősi temető. Sopronbánfalva, 2009., Bódi Ottó. Kiadói papírkötés.
15002.

Askercz Éva: Soproni tájakon. Válogatás id. Storno Ferenc vázlatkönyvéből. 1845-1860. Bp., 1998, Cédrus Art Klub. Kiadói papírkötés.+Bódi Ottó: A sopronbánfalvi Hősi temető. Sopronbánfalva, 2009., Bódi Ottó. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Váci Történelmi Tár I. köt. Késő maradékainknak tétessen jegyzésben. Írásos emlékek Vác város múltjából. 1074-1990. Összeáll.: Horváth M. Ferenc, Pintér Tamás. Vác, 1996, Vác Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15003.

Váci Történelmi Tár I. köt. "Késő maradékainknak tétessen jegyzésben." Írásos emlékek Vác város múltjából. 1074-1990. Összeáll.: Horváth M. Ferenc, Pintér Tamás. Vác, 1996, Vác Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Péter Károly: 1956 Baranyában. Pécs, 1997, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
15004.

Péter Károly: 1956 Baranyában. Pécs, 1997, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lapon aláhúzással, bejelöléssel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.
15005.

Zádori János: Spanyol út. 1868. Bp., 1869, Athenaeum, 429 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, két lapon aláhúzással, bejelöléssel, a címlapon ceruzás bejegyzéssel, kissé foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szent László és Somogyvár. Tanulmányok a 900 éves somogyvári bencés apátság emlékezetére. Szerk.: DR. Magyar Kálmán. Kaposvár, 1992, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
15006.

Szent László és Somogyvár. Tanulmányok a 900 éves somogyvári bencés apátság emlékezetére. Szerk.: DR. Magyar Kálmán. Kaposvár, 1992, Somogy Megyei Múzeumok Igazgatósága. Kiadói kartonált papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Priskin Magdolna: Jedlik Ányos szülőfaluja, Szimő története. Szimő, 2010. Jedlik Ányos társaság. Kiadói kartonálásban
15007.

Priskin Magdolna: Jedlik Ányos szülőfaluja, Szimő története. Szimő, 2010. Jedlik Ányos társaság. Kiadói kartonálásban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.
15008.

Kós Károly: Erdély. Bp.,1988,Szépirodalmi Könyvkiadó. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés. Reprint.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Miklós Zsuzsa: Tolna megye várai. Varia Archaeologica Hungarica XXII. Bp.,2007, Históriaantik Könyvesház. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15009.

Miklós Zsuzsa: Tolna megye várai. Varia Archaeologica Hungarica XXII. Bp.,2007, Históriaantik Könyvesház. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Szabó Károly: Körösszegapáti története. Körösszegapáti, 2007, (Debrecen, Kapitális Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15010.

Szabó Károly: Körösszegapáti története. Körösszegapáti, 2007, (Debrecen, Kapitális Kft.) Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
15011.

Szólád története. Szerk.: Stirling János. Szólád, 1993, Szólád Község Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal. Egészvászon-kötésben, pár oldalon ceruzás aláhúzással. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz