Könyvek: Történelem

Tételek száma: 139

15735.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
15736.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15737.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Jevgenij Tarlé: 1812 Napoleon Oroszországban. Ford.: Turóczi József. Bp.,1944, Renaissance. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15738.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
15739.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15740.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1975-1978 Pártszervezeti Belső Tájékoztató 1975. 2-4. sz. (Bizalmas. Megjelentek 90 és 100 példányban.); 1976. 1-8. sz. (Bizalmas. Megjelentek 120 példányban, 1egy 150 példányban.); 1977. 1-4. sz.(Bizalmas. Megjelentek 120 példányban.); 1978. 1-5. sz. (Bizalmas. Megjelentek 120 példányban.) Kiadói nylon mappában, Lányi György politikus példánya, bejelölésekkel.
15741.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Maksay Ferenc: A magyar falu középkori településrendje. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15742.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Szabó István: A középkori magyar falu. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15743.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Szántó Imre: A végvári rendszer kiépítése és fénykora Magyarországon. 1541-1593. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kihajtható térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15744.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. 1-3. köt. Rohbock Lajos illusztrációival. Bp., 1986, Európa, 295 p.+38 t.;432 p.+111 t.; 139 p.+38 t. Reprint kiadás. Kísérőfüzettel. Kiadói műbőr kötésben, kiadói kissé szakadt kartontokban, jó állapotban.
15745.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15746.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft