Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 29

16600.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Chris McNab: Fallschirmjäger. A német ejtőernyős-haderő képes története a II. világháborúban. Ford.: Szilágyi Béla. Debrecen, 2000., Hajja és Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.
16601.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16602.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16603.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, védőlap mindkét kötetben kijár, az I. kötetben az előzéklap és a címlap hiányzik, kopottas állapotban.
16604.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gyóni Géza: Lengyel mezőkön, tábortűz mellett. Przemysli versek. 1914-15. Bp., 1917, Athenaeum, 76 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
16605.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A. Kielhauser: Die Vorschrift für das Ehrenätliche Verfahren im K.u.K. Heere und Ehrenratsfragen. Wien, 1914, L. W. Seidel & Sohn. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
16606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16607.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16608.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A II. világháború repülői és légi csatái Black & White Kiadó, 2000. Kiadói kartonálásban.
16610.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mátyás István: A kiásott múlt. Bp., 1989, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
16611.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft