Könyvek: Jog

Tételek száma: 28

15707.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Törvényhatósági Naptár 1889-re. Szerk.: Dr. Toldy László. Tisza Kálmán, Orczy Béla, Szápáry István, Földváry Mihály, Ráth Károly, Kamermayer Károly, Gerlóczy Károly, Dr. Kada Mihály. Bp.,1889, Ifj. Nágel Ottó, 1 t.+468 p.+1 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, a ceruza hiányzik.
15708.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Losonczy István: Jogfilozófiai előadások vázlata. Jogfilozófiák. Szerk.: Dr. Varga Csaba. Bp., 2002, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben.   Prof. Dr. Losonczy Hajna (1941-), Losonczy István (1908-1980) lánya által Klebelsberg Éva szóló ajándékozási sorokkal.
15709.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Friedmann Bernát: Védbeszéd Keller Ármin az Iparosok Általános Takarék és Hitelegylete volt igazgatója elleni bűnügyben. Bp.,(1879.), Pfeiffer Nándor, 32 p. Kiadói papírkötés.
15710.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15711.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15712.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
15713.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1871 Büntető jog. Előadja: dr. Hudelka József jogakadémiai tanár. írta Weinpoller Gusztáv. Kézzel írt jogi egyetemi jegyzet. kb 120 beírt oldal
15714.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
20
15715.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Az 1945. évi november hó 29-ére összehívott nemzetgyűlés naplója. II. kötet: 31-50. ülés. (1945. V. 10-1946. VIII. 9.) Bp.,1948, Athenaeum, 4+1028 (kéthasábos számozás.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza, némileg sérült kötéssel, az utolsó lap sarkán hiánnyal.
15716.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15717.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeállította és jegyzetekkel ellátták Dr. Térfy Gyula. Bp., 1929, Grill Károly, XII+1316 p. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
15718.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft