Tétel

Leírás:

Keleti Jenő (1920-1998): Két ház őszi tájban. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×70 cm

Kikiáltási ár:

15 000 Ft

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : turóczi_márk

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2020 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.