Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 258

17414.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Kovacsóczy Mihály - Császár Ferenc]: Magyarkák. 1845-ből. Lipcsén, 1845. Teubner. VIII. 236 l. Tartalma: Talárikák, Kosmikák, Pepedeumenikák.Benne a korszak jeles személyiségeiről ír gúnyos hangnemben Korabeli félvászon-kötésben,enyhén foltos lapokkal.
17415.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17416.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17417.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
17418.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17419.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival 4 kötete. Fakszimile kiadás. Bp., 1988-1990, TÉKA. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésekben.
17420.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Dante Alighieri: Commedia. Tervezte, szerkesztette, és illusztrálta Ferencz Zoltán. Ford.: Babits Mihály. Szárhegy, 2006,(Ferencz Zoltán.) Kiadói papírkötés, aranyozott lapélekkel, kiadói-tokban. Számozott (100/79.), a művész, Ferencz Zoltán által aláírt, és dedikált példány.
17421.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17422.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Jókai Mór: Egy magyar nábob. Képes díszkiadás. Goró Lajos hatvankét szövegrajzával, és nyolc aquarelljével. Bp., 1894, Athenaeum, 1 t.+XII+500+2 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, és kissé sérült és kissé kopott gerinccel és borítóval, egy tábla kijár.
17423.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Roald Dahl összes meghökkentő meséje 2. Szeged,2002,Szukits. Kiadói kartonált papírkötés.
17424.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
17425.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft