Alexander Sixtus von Reden: Az Osztrák-Magyar Monarchia. Törtténelmi dokumentumok a századfordulótól 1914-ig. Bp.-Salzburg 1989. Széchenyi kiadó. 307p. Könyv és hozzá rengeteg korabeli dokumentum, részvény, plakát, okirat másolata, aranyozott tékában. Érdekes összeállítás. Kiadói címere, műbőr tékában.