Könyvek: Történelem

Tételek száma: 171

15715.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
51,72
62,07
Hübner, Johann: Genealogische Tabellen,. nebst denen darzu gehörigen Genealogischen Fragen, zur Erläuterung der politischen Historie 1 Teil Leipzig, 1725. Gleditsch 333 tábla + 7p register. Megviselt, hiányos gerincű egészbőr kötésben.
15716.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
45,98
55,17
15717.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
28,74
34,48
Kutsma Andreas: Revolutio rusticana per Terras Scepusii - Brevis horrendae rusticanae interris scepusiebus descriptio  A szepességi szörnyű parasztlázadás rövid leírása. Lőcse, 1834. Johannis Werthmüller. 64p. Füzve, sérült kiadói papírborítóban. Árverésen még nem szerepelt!
15718.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22,99
27,59
15719.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
45,98
55,17
15720.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
20,11
24,14
Szádeczky Kardoss Lajos: Az oláhok Erdélybe törése és kiveretésük 1916-17. I.-II kötet. egybe kötve. Bp., é.n. Makkay Zoltán. Félvászon kötésben.
15721.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11,49
13,79
28
Székely Béla: Az antiszemitizmus és története. Bp.,1936,Tabor, (Hungária-ny.),382+1 p. Kiadói kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.
15722.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,79
16,55
15723.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
10,34
12,41
15724.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
12,07
14,48
Maksay Ferenc: A magyar falu középkori településrendje. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15725.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
28,74
34,48
Szabó István: A középkori magyar falu. Bp., 1969, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15726.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22,99
27,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2021 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.