https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 55

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kováts Mihály: Magyar patika, azaz Magyar- és Erdélyországban termő patikai állatok, növények és ásványok, orvosi hasznaikkal egyetemben. 1. rész. Amor Librorum. Bp.,2008, Ventus Commerce. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Kísérőlappal.   Az 1835-ös, pesti Eggenberger-féle kiadás, reprint kiadása.
17211.

Kováts Mihály: Magyar patika, azaz Magyar- és Erdélyországban termő patikai állatok, növények és ásványok, orvosi hasznaikkal egyetemben. 1. rész. Amor Librorum. Bp.,2008, Ventus Commerce. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. Kísérőlappal. Az 1835-ös, pesti Eggenberger-féle kiadás, reprint kiadása.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
EUR
,
16,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Augustin - Dr. Jávorka - Giovanni - Dr. Rom: Magyar gyógynövények, II. színes táblák. Bp., 1948, földművelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, címlap kijár, viseltes állapotban.
17212.

Dr. Augustin - Dr. Jávorka - Giovanni - Dr. Rom: Magyar gyógynövények, II. színes táblák. Bp., 1948, földművelésügyi Minisztérium. Kiadói papírkötés, címlap kijár, viseltes állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. [Bp.,1904, Franklin-ny.], 3-326+2 p. Második, bővített kiadás. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.
17213.

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. [Bp.,1904, Franklin-ny.], 3-326+2 p. Második, bővített kiadás. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban
17214.

Hankó Béla. A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp. (1927) Athenaeum. 186 l. 1 sztl. 1 t. (fotó) Nagyon gazdag szövegközti ábrákkal, fotókkal. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben. Egy apró sérüléstől eltekintve szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Szenes Adolf: A számtan- és algebratanítás vezérkönyve. A bevezetést írta: Imre Sándor. Mennyiségtanítás az élet iskolájában. I. rész. A gyakorló polgári iskola könyvtára. III. köt.  Bp., 1932, Délmagyarország Hírlap és Nyomdavállalat Rt., 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Schmutzler Nándor-kötés (Szeged), intézményi bélyegzővel.
17215.

Szenes Adolf: A számtan- és algebratanítás vezérkönyve. A bevezetést írta: Imre Sándor. Mennyiségtanítás az élet iskolájában. I. rész. A gyakorló polgári iskola könyvtára. III. köt. Bp., 1932, Délmagyarország Hírlap és Nyomdavállalat Rt., 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Schmutzler Nándor-kötés (Szeged), intézményi bélyegzővel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.
17216.

Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Fünfstück, M.: Botanischer Taschenatlas für Touristen und Pflanzenfreunde Stuttgart. 1894. Nägele.. kIadói egészvászon kötésben
17217.

Fünfstück, M.: Botanischer Taschenatlas für Touristen und Pflanzenfreunde Stuttgart. 1894. Nägele.. kIadói egészvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos.7 kötet a sorozatból. I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 7 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói, kopott gerincű félbőr-kötésben
17218.

A természet világa sorozat 10 kötete, I-X. kötetek.A Királyi Magyar Természettudományi Társulat százéves fennállásának emlékére. Szerk. Bartucz Lajos.7 kötet a sorozatból. I. A csillagos ég II. A légkör III. A Föld és a tenger IV. A Föld és az élet története V. A kémia és vívmányai 1. rész VI. A kémia és vívmányai IX. Az állat és élete 1. rész X. Az állat és élete 2. rész Bp. 1938- 1944. Egyetemi Ny. 7 db. A több ezer oldalas munka 45 színes, 226 fekete műmelléklettel, 2192 szövegközti képpel és 1 csillagtérképpel illusztrálva. Aranyozott kiadói, kopott gerincű félbőr-kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
George Barat: Age knows no sex. Dedikált. New York, é.n. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóval / Autograph signed.
17219.

George Barat: Age knows no sex. Dedikált. New York, é.n. Egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóval / Autograph signed.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Galilei und die Inquistion. München,1938,Arbeitsgemeinshaft für Zeitgeschichte. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, védőfóliában.+Porträtgallerie der Atronomische Gesellschaft. Bp.,1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17220.

Galilei und die Inquistion. München,1938,Arbeitsgemeinshaft für Zeitgeschichte. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, védőfóliában.+Porträtgallerie der Atronomische Gesellschaft. Bp.,1931, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Lélek és természettudomány. Bp., é.n., Hyppokrates. Kiadói papírkötés, a borító szélein kis szakadásokkal, és a gerincen szakadással.
17221.

Dr. Völgyesi Ferenc: Hipnózis-gyógymód a szervi és lelki betegségeknél. Lélek és természettudomány. Bp., é.n., Hyppokrates. Kiadói papírkötés, a borító szélein kis szakadásokkal, és a gerincen szakadással.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr L Wagenfeld: Allgemeines Vieharzneibuch. Königsberg, 1849. Gebr. Bornträger. Háziállatok és haszonállatok, lovak betegségeiről,. Acélmetszetek nélkül. Kiadói papírkötésben, foltos lapokkal / Without engravings in original paper binding.
17222.

Dr L Wagenfeld: Allgemeines Vieharzneibuch. Königsberg, 1849. Gebr. Bornträger. Háziállatok és haszonállatok, lovak betegségeiről,. Acélmetszetek nélkül. Kiadói papírkötésben, foltos lapokkal / Without engravings in original paper binding.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz