https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 41

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Erdélyünk és honvédségünk. Történelmi eseménysorozat képekkel. Szerk.: vitéz Rózsás József. Bp.,1941, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja. Kiadói, egészvászon-kötésben, minimális hibákkal
16601.

Erdélyünk és honvédségünk. Történelmi eseménysorozat képekkel. Szerk.: vitéz Rózsás József. Bp.,1941, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja. Kiadói, egészvászon-kötésben, minimális hibákkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
2
Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térkép. Intézet. 14 db melléklettel. Kissé kopott félvászon kötésben.
16602.

Vöröss József: Tereptan, terepábrázolás, térképhasználat, terepfelmérés. Budapest, 1943, M. Kir. Honvéd Térkép. Intézet. 14 db melléklettel. Kissé kopott félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Péczely Attila: A magyar honvéd énekeskönyve. Bp.,2015, HM Zrínyi Nonprofit Kft. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, festett lapélekkel.
16603.

Péczely Attila: A magyar honvéd énekeskönyve. Bp.,2015, HM Zrínyi Nonprofit Kft. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, festett lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Harcászati feladatok. 1-8. füzet. 1. füzet: Alapfogalmak a harcászati vezetés terén. 2. füzet: Támadás mozgóharcban, védelemre berendezkedett ellenségre. Kötelékben lévő harccsoport keretein belül. 3. füzet: Védelem mozgóharcban. Kötelékben lévő harccsoport keretein belül. 4. füzet: Tervszerű visszavonulás. Kötelékben lévő harccsoport keretein belül. 5. füzet: Halogatóharc és védelem széles kiterjedésben, laza kötelékben lévő harccsoport keretében. 6. füzet: Lovasság színlelt támadása. 7. füzet: Támadás megerősített állásban lévő ellenség ellen. 8. füzet: Megerősített kerékpáros zászlóalj halogató harca. Bp.,1934, Budapesti Honvéd Tiszti Szabályzatismertető Tanfolyam, 53 p.;45 p.+ 8 t.;21 p.+8 t.; 50 p.+2 t.; 30 p.+7 t.; 15 p.+6 t.; 16 p.+6+1 t.; 24 p.+6 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, egy füzet szétvált (2. füzet), egy elvált a borítótól (1. füzet.)
16604.

Harcászati feladatok. 1-8. füzet. 1. füzet: Alapfogalmak a harcászati vezetés terén. 2. füzet: Támadás mozgóharcban, védelemre berendezkedett ellenségre. Kötelékben lévő harccsoport keretein belül. 3. füzet: Védelem mozgóharcban. Kötelékben lévő harccsoport keretein belül. 4. füzet: Tervszerű visszavonulás. Kötelékben lévő harccsoport keretein belül. 5. füzet: Halogatóharc és védelem széles kiterjedésben, laza kötelékben lévő harccsoport keretében. 6. füzet: Lovasság színlelt támadása. 7. füzet: Támadás megerősített állásban lévő ellenség ellen. 8. füzet: Megerősített kerékpáros zászlóalj halogató harca. Bp.,1934, Budapesti Honvéd Tiszti Szabályzatismertető Tanfolyam, 53 p.;45 p.+ 8 t.;21 p.+8 t.; 50 p.+2 t.; 30 p.+7 t.; 15 p.+6 t.; 16 p.+6+1 t.; 24 p.+6 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel, egy füzet szétvált (2. füzet), egy elvált a borítótól (1. füzet.)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
7
Harcászati feladatok. 9-11. füzet. 9. füzet: Hegyi háború. (Támadás.) 10. füzet: Hadosztály támadása széles kiterjedésben. 11. füzet: Gépkocsizó kötelékek harca. (Rögtönzött.) Bp.,1935, Budapesti Honvéd Tiszti Szabályzatismertető Tanfolyam, 29 p.+ 4 t.;29 p.+8 t.;20 p.+ 5 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, de alapvetően jó állapotban, és hiánytalan mellékletekkel.
16605.

Harcászati feladatok. 9-11. füzet. 9. füzet: Hegyi háború. (Támadás.) 10. füzet: Hadosztály támadása széles kiterjedésben. 11. füzet: Gépkocsizó kötelékek harca. (Rögtönzött.) Bp.,1935, Budapesti Honvéd Tiszti Szabályzatismertető Tanfolyam, 29 p.+ 4 t.;29 p.+8 t.;20 p.+ 5 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borító szélekkel, de alapvetően jó állapotban, és hiánytalan mellékletekkel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
13
Csiffáry Tamás: Az I. világháború története. Bp.,2007,Fix-Term. Kiadói kartonált papírkötés.
16606.

Csiffáry Tamás: Az I. világháború története. Bp.,2007,Fix-Term. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
10
Németh Ildikó-Závodi Szilvia: A soproni tiszti leánynevelőintézet története 1850-1945. Bp., 2019. Hadtörténeti múzeum. Kiadói papírkötés
16607.

Németh Ildikó-Závodi Szilvia: A soproni tiszti leánynevelőintézet története 1850-1945. Bp., 2019. Hadtörténeti múzeum. Kiadói papírkötés

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
6
Szakonyi Lajosné Tömöry Andrea, vitéz: Régi huszárhistóriák. (Elbeszélések, anekdoták.) Garay Ákos rajzaival.. Bp. 1943. Egyetemi. 176 l. 16 t Címlap hiány. Félvászon kötésben .
16608.

Szakonyi Lajosné Tömöry Andrea, vitéz: Régi huszárhistóriák. (Elbeszélések, anekdoták.) Garay Ákos rajzaival.. Bp. 1943. Egyetemi. 176 l. 16 t Címlap hiány. Félvászon kötésben .

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Hadtudományi Lexikon I-II. Szerk.: Szabó József. Bp., 1995, Magyar Hadtudományi Társaság. Kiadói aranyozott műbőr kötés.  Mécs Imre (1933-) politikus, 56-os elítélt, Honvédelmi Bizottság elnöke által Dr. Galovicz János (1933-?) ny. ezredes, Magyar Hadtudományi Társaság Légierő szakosztályának volt elnöke, honvédelmi szakértő (legfontosabb honvédelmi tanácsadómnak) részére szóló ajándékozási sorokkal.
16609.

Hadtudományi Lexikon I-II. Szerk.: Szabó József. Bp., 1995, Magyar Hadtudományi Társaság. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Mécs Imre (1933-) politikus, 56-os elítélt, Honvédelmi Bizottság elnöke által Dr. Galovicz János (1933-?) ny. ezredes, Magyar Hadtudományi Társaság Légierő szakosztályának volt elnöke, honvédelmi szakértő ("legfontosabb honvédelmi tanácsadómnak") részére szóló ajándékozási sorokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Jánoska Antal-Facsar Mihály: Katonai kártyák, kártyázó katonák. Bp.,2014, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
16610.

Jánoska Antal-Facsar Mihály: Katonai kártyák, kártyázó katonák. Bp.,2014, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
A nagy háború írásban és képben. Északon és délen 1-19. füz. Bp., Athenaeum. Változó állapotú tűzött papírkötésben.
16611.

A nagy háború írásban és képben. Északon és délen 1-19. füz. Bp., Athenaeum. Változó állapotú tűzött papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1942 A nagy háború kis lexikona. Mindent tudok Az Ujság évkönyve. XXI. könyv. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp.,1942, Forrás-ny., 160 p. Kiadói papírkötés.
16612.

1942 A nagy háború kis lexikona. Mindent tudok Az Ujság évkönyve. XXI. könyv. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Bp.,1942, Forrás-ny., 160 p. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz