Moravcsik Alapítvány - Art Brut Galéria aukciója

Tételek száma: 43

Bekő Judit (1955-): Tesztek. Akril, karton. Jelzett. 70x100 cm
10300.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
196,97
212,42
Borók Veronika: Napfelmente. Akril, karton. Jelzett. 35x50 cm
10301.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
72,73
78,43
Gaál Ottó (1945-): Cím nélkül. Akril, karton. Jelzett. 50x70 cm
10302.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
133,33
143,79
Garai Anna: Kép-más. Vegyes technika, karton. Jelzett. 35x50 cm
10303.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
90,91
98,04
Józsa Éva(1976-): Cím nélkül. Akril, karton. Jelzett. 50x70 cm
10304.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
133,33
143,79
Makrai Bea(1984-): Cím nélkül. Akril, karton. Jelzett. 35x50 cm
10305.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
121,21
130,72
Makrai Bea(1984-): Cím nélkül. Akril, karton. Jelzett. 70x100 cm
10306.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
121,21
130,72
10307.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
196,97
212,42
Mikló József (1953-2013): Belém nyilalt az ősz. Akril, karton. Jelzett. 50x70 cm
10308.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
151,52
163,40
Mikló József(1953-2013): Ikon: Teremtés 3. Akril, karton. Jelzett. 25x70 cm
10309.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
151,52
163,40
Mikló József(1953-2013): Ikon: Teremtés 1: Akril, karton. Jelzett. 25x70 cm
10310.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
151,52
163,40
Mónus Viktor(1983-): Minta család 1. Vegyes technika, karton. Jelzett. 35x50 cm
10311.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
133,33
143,79

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

370. aukció:
Fizetési határidő: június 5.;
Elszámolás: június 9-től

371. aukció:
Megtekintés: június 2 és 4 között;
Tételek átvétele: június 8-án 10 órától;
Fizetési határidő: június 19.;
Elszámolás: június 23-tól

33. Nagyaukció:
Tételek átvétele: május 19-től;
Fizetési határidő: június 4;
Elszámolás: június 9-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2020 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.