Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 51

Az öttusa története. Szerk.: Mészáros István. Bp.,1999, Magyar Öttusa Szakszövetség. Kiadói egészvászon-kötés.   Számozott (500/394.) példány. Az egyik szerző, Pécsi Gábor által Katona Kálmán (1948-2017) politikus, miniszter részére dedikált példány.  Továbbá Martinek János (1965- ) olimpiai, világ és Európa bajnok öttusázó (79., 199.,223.), Fábián László (1963-) olimpiai bajnok öttusázó (117., 222.) és Mizsér Attila (1961 - ) olimpiai bajnok öttusázó (173.) aláírásaival.
15650.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Steve Newell-Paul Foston-Anthony Atha: A golf nagykönyve. Pécs,é.n., Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15651.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szabó, László: Fencing and the Master. Bánó Attila rajzaival. Bp., 1982, Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15652.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A magyar röplapdázás 50 éve. Szerk.: Juni György. Bp.,1996, Aréna 2000. Kiadói kartonált papírkötés.
15653.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csik Ferenc-Donát Tamás: Akikért tízezrek szurkoltak. Miért estünk ki? - Öt év a labdarúgó NB I-ben. Veszprém,2008,Veszprém Megyei Sporttanács. Kiadói kartonált papírkötés.
15654.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Maróczy Géza: A kezdő sakkozó vezérkönyve, A haladó sakkozó vezérkönyve. Bp.,1941, Pantheon. Kiadói kopott félvászon-kötés, a bevezetésben aláhúzásokkal, laza, kissé sérült kötéssel.
15655.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1945-1948 Magyar Sakkvilág 5 száma, 1945. szept-dec., 1946 február, november, 1948 május, szeptember
15656.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
G. Réthy Pál: Versenysakk (versenyjátszmák, elemzések). Bp., 1943, Athenaeum. Papírkötésben, könyvtest elvált
15657.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Zsoldos Benő: A játékkártya és története. Bp., 1980, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15658.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15659.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15660.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Inna Veslá- Jirí Vesely: Sakksuli. Fordította Ozsvald Árpád. Illusztrálta Karel Franta. Bp.-Pozsony, 1984, Móra-Madách. Kiadói kartonált papírkötés.
15661.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft