Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

Leírás:

Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet.+ pótkötetek. Teljes sorozat!. Budapest, 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói egészvászon kötés, változó, többnyire kissé kopottas állapotban

Megosztás:

Facebook Twitter

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.